Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiatal kan most lett ivarerett...

Fiatal kan most lett ivarerett, teljesen szobatiszta, de most megjelolt vmit az eloszobaban! Ennek mi a jelentese?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 17. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az hogy ideje az ivartalanításnak!


A kankutyák ösztönösen jelölnek, amiről ugyanúgy célszerű leszoktatni őket mint más káros tulajdonságról és a bepisilésről, ivartalanítással mérsékelhető.

2017. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az a jelentése, hogy ivarérett lett és jelölni kezdi a területét.

Hacsak nem kiállítási vagy tenyésztési célokra tartott kutya, akkor javaslom az ivartalanítást.

2017. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Biztos h nem fogom.
2017. ápr. 18. 05:09
 4/14 anonim ***** válasza:

Na és miért nem?

Inkàbb sikálod minden nap a bútorokat amiket lepisil,ill hallgatod a síràsàt amit folyton nyom ha szuka van a közelben?

2017. ápr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Te biztos nő vagy h ilyen konnyen beszelsz a kasztralasrol :)))

Miota ivarerett, sokkal agresszivebb lett! Egy hazorzo legyen ilyen. Töketlen kutyaval mit erek?

2017. ápr. 18. 09:29
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Igen, nő vagyok. Rengeteg állatot felneveltem már. Kutyát, macskàt, nőstényt, hímet. Volt ivaros, ivartalanított mindenből. Anyuék kutyàja kan németjuhàsz. Vérbeli házőrző. Nincs ivartalanítva. Nagyon okos kutya, első szóra hallgat. Viszont.Tüzelési időszakban megbolondul és nem lehet vele mit kezdeni. Én kutyàm szintén kan nj,de ivartalanított. Ugyanolyan jó házőrző.
2017. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
58%

Kedves kérdező, te pedig biztosan férfi vagy, ha a szerencsétlen állatod golyóit féltve egyből a sajátod fáj. :)

Amúgy a kérdésedet nem is értem. Leírod, hogy most lett ivarérett, aztán megkérdezed, miért jelöl? :D Mert most lett ivarérett! Csak azt tudom tanácsolni, amit az előttem írók is, hogy ivartalanítsd.


Tessék, egy kis olvasnivaló az ivartalanítás pozitív hatásairól:

[link]

2017. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom. Kerdesem csupan arra iranyult, h ez a viselkedes mit jelent egy falkaban elo allatnal? Mert az ur en vagyok, a haz az en territoriumom. Hogy kepzeli h megjeloli?
2017. ápr. 18. 14:46
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy képzeli? O.o

Talàn úgy hogy ő egy kutya. Akit én mélységesen sajnálok hogy te vagy a gazdája.

Egyébként ne legyél benne olyan biztos hogy te vagy a falkavezér...

2017. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A házőrzés és az ivartalanítás nem függ össze.

Kérdező, hát hugyozd össze te is az előszobát, hátha nem meri felülírni... Eszem megáll komolyan.

2017. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!