Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mit tesz ha a párja nem...

Ki mit tesz ha a párja nem fogadja el a kutyáit?

Figyelt kérdés
Van egy csivaván és egy tacskóm. Parom tudta mikor összejött velem hogy vannak nekem. Mivel kis fajta kutyák ezért egészen addig amíg nem jöttem össze a párommal addig bent voltak. Aztán csak rossz időben voltak bent ritkán, ezért csináltam nekik olyan helyet ahol a lámpa melegíti őket. Párom utálja őket ezt meg is mondta. Ismerösömtől nemrég kaptunk egy staffit. Őt beengedi ha hideg van ha meleg. Mondtam neki hogy ne legyen kivételezés!! Ha egy bejöhete akkor bejöhet a többi is. Erre ő megsértödött és nem beszél velem.. mit tegyek?
2017. ápr. 20. 20:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám a "párom"!
2017. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Kedves második!! Nem állok össze akárkivel!!! Majdnem 3 éve vagyunk együtt!!! És ha kiváncsi vagy rá ő a második nekem akivel lefeküdtem!!!!
2017. ápr. 20. 21:04
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.


Allergiás vagyok az állatszőrre, így lakásban nem lehetek együtt kutyával macskával. Én a a magam részéről kerülöm a kapcsolatot háziállatos nővel, mivel nem várhatom el tőle, hogy dobja ki az állatait miattam.


A te párodnak viszont igazából nem a kutyákkal van valami baja, hanem csak a te kutyáiddal. Ezen azért elgondolkodnék, hogy ez milyen kapcsolat így.

2017. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy már nem most romlott meg ennyire a kapcsolatunk csak valamire fogja ezt szerintem. Mert beszélni vele a kapcsolatunkról nem lehet. Szerintem neki csak a kutyáim az ürügyek... :(
2017. ápr. 20. 21:11
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Lol.

Nagyon jó ember lehet.

Minek engedtél neki amúgy?

Én elhiszem, hogy nagy volt a szerelem meg a lángolás, de akkor sem hiszem, hogy egy új kapcsolat esetén mindent fel adni és mindenben a másik elvét követni.

Ha neked korábban bent voltak, akkor milyen jogon mondja meg, hogy legyenek kint?

A másik dolog, hogy két olyan fajta kutyád van, akiket kb tilos kint tartani.Főleg amilyen tél volt most ...

Én nagyon imádom a páromat és kapcsolatfüggő is vagyok, de az állataim szentek. Nem engedném, hogy beleszóljon és megmondja mit tegyek velük.

Ez meg a dolog teteje, hogy az ő kutyája meg bezzeg bent van, a tieid meg kint fagyoskodnak..Remek ember lehet..

Tudom, hogy sokan utálják a csivavát meg a kisebb kutyákat, de ők is ugyanolyan érző lények, ha lenne egy kis szive és állatbarát lenne ,akkor nem kért volna tőled olyat, hogy kint legyenek..

Más dolgokban is megváltoztatott amúgy?

2017. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező akkor szerintem teljesen egyértelmű a történet, nem illetek össze, főleg ha más gondok is állnak a háttérben.

Hogy a kérdésre válaszoljak ilyen feltételekkel össze se költöztem volna vele, én azonnal kidobnám. Ez egyfajta zsarnokság hogy a te kutyáidat "ki nem állhatja" a staffit pedig beengedi akármikor, ez mögött valóban valami állhat.

2017. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mert beszélni vele a kapcsolatunkról nem lehet."


Nem akarok megint okoskodni, de egy kapcsolat alapja a kommunikáció.Ha nem tudtok mindent megbeszélni, az nagyon nem lesz jó hosszabb távon..Értem,hogy nem a te hibád, de ez így akkor sem normális.

2017. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Sajnos más dolog is tudnék mesélni még sajnos... Imádom az állatokat. És gyülőlöm ha valaki megüt egy állatot. Most este hogy beengedte a staffit rávágott kettöt mert vmit csinált. Rászóltam hogy miért bántja elkezdi hogy így tanulja meg mondtam neki hogy nem és elvettem onnan a kutyát. Tudja jól ő is hogy gyűlölöm az ilyet de azért is... :@
2017. ápr. 20. 21:17
 9/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem normális. Próbáltam nem egyszer beszelni vele... mindig vita lett belőle, meg hogy én változzak meg.. nem vagyok tökéletes az tény de nem hinném hogy mindig nekem kellene engednem.
2017. ápr. 20. 21:19
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, a szakításon nem gondolkoztál? Elég egyoldalúnak tűnik az egész, és te is látod hogy nem érzed jól magad benne, akkor pedig mi értelme? Neked és a kutyáidnak biztos hogy jobb lenne.
2017. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!