Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mit tesz ha a párja nem...

Ki mit tesz ha a párja nem fogadja el a kutyáit?

Figyelt kérdés
Van egy csivaván és egy tacskóm. Parom tudta mikor összejött velem hogy vannak nekem. Mivel kis fajta kutyák ezért egészen addig amíg nem jöttem össze a párommal addig bent voltak. Aztán csak rossz időben voltak bent ritkán, ezért csináltam nekik olyan helyet ahol a lámpa melegíti őket. Párom utálja őket ezt meg is mondta. Ismerösömtől nemrég kaptunk egy staffit. Őt beengedi ha hideg van ha meleg. Mondtam neki hogy ne legyen kivételezés!! Ha egy bejöhete akkor bejöhet a többi is. Erre ő megsértödött és nem beszél velem.. mit tegyek?
2017. ápr. 20. 20:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
89%

"Már nem azért de a hajléktalant sem viszik be melegíteni mert kint fagyott! Manapság az állatokat többre tartják mint az embereket! Szégyen...."

Az a szégyen, hogy egy faj felsőbbrendűnek képzeli magát, amelyik már többször bebizonyította, hogy az állat is különb. Pl. a kutyád feltétel nélkül, hűségesen szeret, addig a párod vagy bárki más megcsal, átver, megaláz, kisemmiz. Az állatod ilyet nem tesz. Egy hajléktalan idegen pedig nehogymár többet érjen nekem, mint a teljes értékű családtagom, azaz a kutyám. Egy állat nem tud elmenni dolgozni, de egy ember igen.

2017. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Kamu kérdés szerintem.

Nem akarom elhinni, hogy van ilyen buta... akárki.

Hogy jön a kérdéshez, hogy ő a második ember, akivel lefeküdtél? :D

Van baj rendesen, megérdemlitek egymást, csak a kutyákat sajnálom.

2017. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!