Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mit tesz ha a párja nem...

Ki mit tesz ha a párja nem fogadja el a kutyáit?

Figyelt kérdés
Van egy csivaván és egy tacskóm. Parom tudta mikor összejött velem hogy vannak nekem. Mivel kis fajta kutyák ezért egészen addig amíg nem jöttem össze a párommal addig bent voltak. Aztán csak rossz időben voltak bent ritkán, ezért csináltam nekik olyan helyet ahol a lámpa melegíti őket. Párom utálja őket ezt meg is mondta. Ismerösömtől nemrég kaptunk egy staffit. Őt beengedi ha hideg van ha meleg. Mondtam neki hogy ne legyen kivételezés!! Ha egy bejöhete akkor bejöhet a többi is. Erre ő megsértödött és nem beszél velem.. mit tegyek?
2017. ápr. 20. 20:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Ennyi!
2017. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan azért dobja ki a párját mert nem szereti a benti kutyákat? Én sem szeretem, sem kint sem bent! Páromék is bent tartják a kutyájukat (ami számomra felfoghatattlan, hogy egy kutya mit keres a házba???)de amikor én ott vagyok az ő szobájából kizárja, mert én nem tudok egy szobában aludni egy kutyával!!!!!! Szóval lényeg ami lényeg, szerintem van igaza a párodnak! Viszont ha ő beviszi a saját kutyáját, akkor lehet csak a te kutyáidat nem szereti! Lehet lehordani meg lepontozni! Hidegen hagy.....
2017. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ma is hazaértem fél4-kor elmosogattam, felraktam a kaját. Paprikás krumplit. Hazaért begyujtott és ennyi. Veszekedésünkkor meg hozzám vagta hogy nem csináltam ma semmit csak egy szaros paprikás krumplit.. hát szarul esett. Ilyen időbe mit kellene csinálnom.. 3:50kor keltem dolgoztam volt fött kaja mire hazajött el volt mosogatva... én lennék ennyire rossz háziasszony???
2017. ápr. 20. 21:23
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Csivavát és tacskót, pláne csivavát kint tartasz egy idióta miatt? Hadd gratuláljak...

Ez egyébként nem ebbe a kategóriába való, hanem a párkapcsolati problémákhoz.

Nekem nem kellene ilyen "pár". Mit tegyél, kérdezed. Hát közöld vele, hogy a kutyáid bent lesznek ezután, mint régen, és nem bánthatja őket, természetesen a staffit sem. Ha ez nem tetszik, akkor el lehet menni (vagy mész te, ha te laksz nála). Ennyi.

2017. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És ki lakik kinél?
2017. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
22. És közösen vásárol ház.
2017. ápr. 20. 21:34
 17/22 anonim ***** válasza:
92%

"számomra felfoghatattlan, hogy egy kutya mit keres a házba"

láttál már csivavát és tacskót?? szerinted azoknak kint van a helyük ? ma is konkrétan fagyott odakint. ugyanúgy fáznak, mint mi.. de ha nincs is hideg, sokkal jobban érzik magukat a gazda mellett bent..


Kérdező: ez a te döntésed, de ha ennyi gond van a kapcsolatban, ennyi téren nem értetek egyet , meg akar változtatni stb.. akkor érdemes lenne átgondolni ezt az egészet. mit akarsz tőle? vele akarsz lenni életed végéig? vagy mik a terveitek? el tudod képzelni melletted több év múlva is? ha már most ilyen pár év után? szerinted mi lesz később? most még a kutyát veri, később a gyereketeket? most még a kutyáidat tiltja ki a házból és meg akar változtatni. később a saját anyádtól is eltilt és semmi sem lesz jó neki benned..

vannak ilyen férfiak.. én azt mondom ne ragadj ebbe benne.. hidd el nem mindenki ilyen. fogsz találni mást..

én is annyi ideje vagyok a párommal, amennyi ideje ti együtt vagytok. közösen főzünk, együtt csináljunk, megosztjuk a házimunkát, nem cselédnek/anya pótléknak tart, ő is ugyanúgy megfőz, ugyanúgy elmosogat. és nem követelőzik.. mindig értékeli amiket teszek, állandóan dícsér..

az állatokkal való viszonya is nagyon jó,nem hittem volna, hogy még nálam is nagyobb állatbolondot találok..

és nem próbál megváltoztatni, elfogad úgy, ahogy vagyok.

de ha bármi baj van, megbeszéli velem. és tudunk beszélni a kapcsolatunkról meg a kényesebb dolgokról is..

ilyen is van.. ezzel nem felvágni akarok, nyilván semmi sem tökéletes, csak azt akarom, hogy lásd, hogy nem mindenki olyan, mint a te párod.. lenne esélyed mást találni.. gondold át szerintem..

bár ez inkább a párkapcsolatok kategória már

2017. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%
Én kidobnám. A kutya többet ér nála. Nem elég, hogy csak a tipikus pénisz növelő fajta mehet be a lakásba, de nég azt is üti. Aztán csodálkozik, ha staffi széttép 1-2 másik kutyát vagy akár embert.
2017. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Már nem azért de a hajléktalant sem viszik be melegíteni mert kint fagyott! Manapság az állatokat többre tartják mint az embereket! Szégyen....
2017. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A párod nem való hozzád! Én soha még az ágyról sem küldenék le egy allatot egy bunkó miatt, azért hogy ő nehogy a PÁRJA kutyájához érjen! Ilyen pici kutyusokat kínzás kirakni. Adjátok el a házat, vegyél egyet egyedül. A párod nem normális. A saját kuty@ja meg szent, mi?! Hát az ilyentől még a poklot is sajnálnám! Őt kéne kicsukni egy szál boxerben! Szakíts minél hamarabb. Értem hogy szeret(t)ed, de 3 év az semmi! Még van időd kezdeni egy normális kapcsolatot!
2017. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!