Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítótól vásárolni a...

Szaporítótól vásárolni a kutya körülményei miatt?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam ennek híve, hogy szaporítótól vásároljak. Volt már 2 menhelyről mentett kutyám, és volt már tenyesztőtől vásárolt is.


A helyzet az, hogy nagyon nem szeretném támogatni a szaporítókat, de a minap rá akadtam egy hirdetésre (Facebookon osztották meg), és egyszerűen elborzadtam a kölykök körülményei miatt. 20.000 Ft-ot kér a kölykökért, de ilyenkor vajon mi a helyes döntés?

Otthagyni, és majd valaki úgyis elviszi őket, nem foglalkozni velük vagy "megmenteni", és elhozni? Nagy dilemma. 🤔😐


2017. ápr. 22. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívni kell a rendőrséget és az állatvédőket, majd ők elveszik tőle a kutyákat. Az ilyen embernek SOHA nem szabad pénzt adni, mert csak tovább csinálja és még több kutya szenvedni fog.
2017. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad megvenni, mert azzal támogatod, hogy további kutyákat hozzon létre ilyen körülmények közé.

Inkább az állatvédő szervezetek figyelmét irányítsd rá.

2017. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kell a kutya, kizsarolhatod tőle ingyen, pl. ha nem chipeltette, oltatta, stb. fenyegetőzhetsz, hogy ráhívod a rendőröket és az ebrendészetet.
2017. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!