Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vihetem már ultrahangra a...

Vihetem már ultrahangra a kutyámat?

Figyelt kérdés

23 nappal ezelőtt mesterségesen fedeztettük a szukánkat. Az ultrahang már látná a babákat? A kutyám 26 kilós, közepes testű fajta.


Minél előbb szeretnénk tudni, hogy sikeres volt-e a várva-várt fedeztetésünk.



2017. ápr. 23. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen tudatlanság mellett miert szaporitasz?????
2017. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvostól függ. Egy jó ultrahangos, jó ultrahang géppel már láthatja 21. naptól. 30. naptól biztosan látszik...
2017. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Első: ilyesmin kár kattogni. Van akinek a kutyája csak egy termék amivel azt csinál amit akar. Nem mindenki tekinti őket családtagnak...


Kérdező: inkább a kutyus állatorvosánál érdeklődj a lehetőségekről. Ha tapasztalatlan doki, akkor valószínűleg még nem fogja látni.

2017. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mielőtt (vagyis már miután) megkezdődtek a szapulások, csak jelzem, nem szaporítani szeretnék, hanem végre összehozni álmaim alomját. Valószínűleg azért fizettem 50.000 Ft-ot a mesterséges termékenyítésért (az állatorvosnak), hogy szaporíthassak. (A fedeztetést megelőző számos progeszteronvizsgálat, vaginoszkópia, kenet és bakteriológiai vizsgálatokról nem is beszélve.) A kan díját meg sem említem.

Az orvosunk jelenleg külföldön tartózkodik, ezért kénytelenek leszünk másik orvoshoz vinni ultrahangra. És biztosra szeretnénk menni, de a lehető leghamarabb, hogy megnézzük, minden rendben van-e.

2017. ápr. 23. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 24. naptól a 30.-ig szokták az első uh-t megejteni.
2017. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden támadás nélkül, milyen fajtájú kutya? Privátban is válaszolhatsz, csak kíváncsi vagyok.
2017. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!