Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi annak az esélye, hogy...

Mennyi annak az esélye, hogy a kutyám nem tud úszni?

Figyelt kérdés
Lasha apso fajtájú kutyus.Nyáron egy kis vízesésnél voltunk kirándulni,ahol aztán bele is mentünk a vízbe,mert nagyon meleg volt.Láttam hogy ő is jönne be,de nem mer.Megfogtam,a víz fölé emeltem,és már a levegőben elkezdett úszni.Direkt a nem túl mély részbe tettem őt,és ahogy betettem még csapott 1-2t a lábával és eldőlt a vízben.. ha nem fogtam volna meg,akkor elmerül.. Aztán még szegényem próbálkozott,de mindig eldőlt jobbra,vagy balra a vízben.Mi baja lehet?Ennyire nem szereti a vizet?Más kutyája is van így ezzel?
2017. ápr. 29. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem akitám van :D egyszer belöktem a vízbe és majdnem elmerült, alig tudtam kiszedni. Szóval van ilyen.
2017. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg a kutyák ösztönösen úsznak, de nem feltétlenül tökéletesen, ha még soha életében nem úszott. Rögtön beletenni a vízbe pedig nem szabad, mert csak megijed. Be kell csalogatni, kajával, kedves szavakkal és akár együtt bemenni vele, vagy az is jó ha más kutyáktól ellesi hogyan kell.
2017. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!