Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fagyos húst lopott a spánielem...

Fagyos húst lopott a spánielem, Lehet baja?

Figyelt kérdés
Sajnos hasi műtétem volt így nem tudom most orvoshoz vinni Csirke darállékot lopott tegnap, ma meg csak fekszik nem csinál semmit.Nem tudok még úgy mozogni ahogy szeretnék,letettem a 0,5kg csomagot az asztalra hogy kiolvadjon,ez lett volna a vacsija de megfőzve fele reggel fele este,én meg addig lefeküdtem pihenni. Mire kimentem nem volt sehol.Szerintem megette.Még jó hogy nem volt zacsiban.Mit csináljak vele?Minden pénzem ráment a dokikra,fizetés előtt egy fillér nélkül vagyok.Ha valaki tudna valami ötletet adni azt megköszönném.

2017. ápr. 29. 22:56
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Örök életemben volt kutyám!! Soha nem adtam fagyos ennivalót állatnak!Sem ilyen sokat egyszerre. Minden kutyám ivartalanított oltott rendesen karbantartott állatok voltak!! Beszéltem az állatorvossal felhívtam kértem fizetési haladékot még kamatot is fizetem volna!! De a válasz annyi volt hogy a családjával vidéken van,adjak neki Algopyrint nem lesz baja!!! Mire kérdeztem volna hogy esetleg tudna e maga helyet mást ajánlani köszönés nélkül letette a telefont.Netten elkezdtem keresgélni a környékünkön de senki ismétlem senki nem jött ki !!!!!Fel sem vették a telefont! Jó magam pedig csak csoszogni tudok lesem birok hajolni nem hogy felemeljek egy ekkora kutyust. A húst az asztalról lopta el szegény és dupla adag volt mint amit egy szere enni szokott.bár szerintem lehet gyomorcsavarodás vitte el nem tudom. Könnyű azt írni ne tarts állatot.....Nagyon könnyű.......
2017. ápr. 30. 21:58
 22/29 anonim ***** válasza:
16%
Lehetséges a gyomorcsavarodás, főleg, hogy írod, nem feküdt le, csak álldogált szerencsétlen, és hányt. De azért remélem te jól aludtál délután, míg a kutyád agonizált.
2017. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
79%

"Beszéltem orvossal azt mondta ha pénzem lenne sem jönne ki. Adjak neki negyed algopirint. S letete a telefont. De nincs algopirinem. Ujra hivtam most még a telefont sem veszi fel."


Frankó egy orvosotok van. És ezek mennek állatorvosnak..

2017. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem aludtam ,ott voltam vele végig :( :(
2017. ápr. 30. 22:06
 25/29 anonim ***** válasza:
46%

Chron... Ismerem, bár az előtt fogalmam sem volt róla. Engem is műtöttek igaz nem mostanában, hanem évekkel ezelőtt. Nekem a jobb oldalam volt a "hibás", és egyúttal kivették a vakbelemet is. Igaz, én már teljesen a halálomon voltam, a műtőasztalra se tudtak felfektetni "hála" annak az orvosgárdának, aki foglalkozott velem. Utolsó órákban kerültem másokhoz, 3 órán múlt az életem, nem mintha bántam volna, mert, ha menni kell, hát menni kell :)

Gyógyulást a kutyusnak, és neked is!

2017. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%

Csak most olvastam... Meghalt????? A kutyád??? Te úristen... Borzasztóan sajnálom....


:(((((

2017. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
73%

Undorító 1-2 kommentelő, nem lehetett tudni mi a baja, ezért is kellett volna az állatorvos!

Amit ő meg is tett, és telefonált is, de senki nem vette fel! Az ő orvosa meg még arra se méltatta, hogy megkérdezhesse, hogy kit ajánlana maga helyett (szerintem a vidéken van duma is csak kamu volt), úgyhogy itt keményen az állatorvosa a hibás, és én kártérítési eljárást indítanék ellene!!!


Ilyen "orvos" az állatok szégyene! Ez nem orvos, ez hentes.

Nem vette komolyan, nem hagyta szóhoz jutni a másikat, és letette a telefont, nem segített!


Kártérítés, ne lehessenek ilyen "orvosok"!!! Elmehet az ilyen a rákba!

2017. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Amúgy az én esetem sem volt egy kőnyű történet először epével műtöttek ami a műtét során derült ki hogy nem is kellet volna de mivel felnyitottak ezért a kő nélküli epémet eltávolították hogy később biztos ne legyen vele gond ebből hamar felépültem de a panaszaim nem szűntek.Aztán megvádoltak táppénz csalással! És hogy nem akarok dolgozni ezért műttetem meg magam erre vissza küldtek dolgozni mire a munka helyemen begörcsöltem és már úgy ébredtem hogy a bal oldalamon kioperáltak egy jó nagy darabot a beleimből.Erre ma meg meghal a kutyám mert az orvos vidéken nyaral .Szóval rám jár a rúd ! És persze egy csomó pénzt költöttem fölösleges gyógyszerekre mert nem tudták hogy mi a bajom......
2017. ápr. 30. 22:26
 29/29 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon sajnálom, ami történt, ma már minden a pénzről szól. Gyógyulást kívánok neked és lelki nyugalmat.

Jobb, ha már nem olvasol itt, inkább pihenj és gyógyulj.

2017. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!