Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol v. hogyan tartjátok...

Hol v. hogyan tartjátok kutyátokat? Szereti?

Figyelt kérdés
Azokra lennék leginkább kiváncsi aki elzárva tartja(nagyobb elkeritett rész kennel stb.) Hogy a kutya hogy viseli stb. Persze másra is kiváncsi vagyok hogy más hogyan tartja a kutyáját. Sajnos rákényszerültem hogy a kutyámat hátul kelle tartani a kertbe és nagyon sajnálom de igy lesz a legjobb:( Amugy rossz lenne a kutyámnak ha ugy lenne hogy reggel kiengedem a helyéről(elkeritett rész) tiz percre játszunk labdázunk utána visszamenne és ott töltene 6-7 órát,utánna hazaérek kiengedem elmegyünk másfél két órára sétálni, és játszok vele kint az udvaron vele. aztán éjszakára megint be? Hétvégén egész nap szabad vagyok igy a hétvége jobb lenne.
2010. máj. 15. 10:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekünk kennelbe van, (kertes ház) de ink csak este zárjuk be h nehogy ellopják.. suliból hazajövet kiengedem de mindig figyelek ár mert kicsi és azért sose lehet tudni.... am elvan a kennelbe.... nem sír.. első nap sem sírt.... csak ha odamegyek hozzá és utána otthagyom akk sír néhány másodpercig.... szal nincs semmi baj vele ^^
2010. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Két kan angol cocker spánielem van, eredetileg benti kutyák lennének, de annyira csábítja őket a 1000 nm-eres kert, hogy egyszerűen alig lehet őket becsalni. 4-4 évesek, azóta az a rend, hogy amikor hideg van, bejönnek, bent alszanak, amikor jó az idő, erőszakkal se tudnám őket berakni, a hintaágyon alszanak éjjel is. Nappal, ha esik, ha fúj, ha dög meleg van, szintén kint vannak. Egyszerűen utálnak bent, pedig nekem is könnyebb lenne a szőrük karbantartása végett, ha "csudip*csa" kanapékutyák lennének :) De így legalább kutyák.
2010. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

és az nem kompromisszum édesanyádnak, hogy amikor öcséd kint van a kertben, akkor kutyákat elzárjátok, amúgy meg lehetnek nyugodtan az egész kertben?

Amúgy erről már elég sok kérdésnél írtunk, hogy milyen baj lehet belőle, ha egy gyerek elől teljesen el van zárva a kutya, keress rá a kérdések között és próbáld megmutatni édesanyádnak. Gyerekkoromban előlem is így elzárták a németjuhászunkat, ennek eredményeképpen 25 éves koromig kutyafóbiás voltam, belémnevelték (öntudatlanul) hogy félni kell a kutyáktól, nagyon nehéz volt legyőzni és már felnőtt voltam, amikor sikerült.

2010. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!