Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak fül implantátum...

Kutyáknak fül implantátum működik?

Figyelt kérdés

egyszer hallottam róla, mert azt tudom hogy a vágás-csonkítás tilos magyarországon de implantátummal fel lehet állítani a kutya fülét.

ültetett már be valaki ilyet? mennyire vállt be? szép lett? nem lett vastag a kutya füle tőle? árban kb mennyire jött ki? hol csináltattad?

lécci kíméljetek meg a kutya lógó füllel is cuki és rossz gazdi vagyok ha nem fogadom el válaszoktól.az ilyen gondolkozzon el azon hogy mikor megy tüntetni a hajfesték ellen mert azzal szépítik magukat az emberek de tönkre is teszik vele a hajukat...

csivaváink vannak és egyikőjük úgy került hozzánk hogy nem foglalkoztak vele kiskorában de mikor felfele néz annyira gyönyörűen áll a füle szeretném mindig úgy látni őt, pláne mert különleges színe van és nagyon bírnám ha állna a füle.és ez nagyon jó megoldásnak tűnik.nem vágják teljesen ketté a fülét hogy utána összevarrják csak egy pici vágás és becsúsztatják a vékony lapot.



2017. máj. 4. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Értelmét nem látom. Nyilván nem fajtatiszta, kiállításra nem fogod vinni, akkor meg nem mindegy, hogy néz ki? Én nem tenném ki feleslegesen egy műtétnek, altatásnak, fájdalomnak.
2017. máj. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

Még soha nem hallottam ilyen implantátumról, de szerintem normális, a kutyáját szerető gazda örül annak, ha egészséges kutyája van és NEM kell műteni semmiféle okból, nem pedig hogy pusztán egyéni ízlés/esztétikai okból kés alá küldje.

Egyébként találtam egy már régebbi cikket, amiben konkrétan leírják, hogy Magyarországon állatoknál plasztikai műtét kizárólag szépészeti céllal törvényileg tilos!

[link]


Szóval maximum a nyugati világban kereshetsz. De most őszintén, belegondolva a műtéti kockázatokba, az utókezelésbe, a fájdalomba, illetve a fájdalomcsillapításra-gyulladáscsökkentésre adott gyógyszerekbe, amelyek igen rosszat tesznek pl. a májnak, vesének: érdemes?

2017. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszi aki rendesen válaszolt. akkor is ha csak lebeszélés. de higyjétek el ez nem egy fájdalmas hónapokig tartó gyógyulással járó műtét.nem fog tőle lesántulni.nem is kell altatni hozzá csak kis koma és helyi érzéstelenítés.


megnyugodhat mindenki ez nem komoly plasztikai műtét és nem kell gyógyszereket szednie. és nem tilos magyarországon nézzetek jobban utána!!!!állatorvos javasolta.

2017. máj. 5. 15:43
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Akkor mi a francért kérdezted meg ha ekkora tudója vagy? Ez az egész rólad szól nem a kutyáról, arról meg ne is beszéljünk hogy ha csak bódítva van az is mennyire megviseli és a helyi érzéstelenítés hatása is ugyanúgy elmúlik és fájdalmas lesz. Arra meg nincs garancia hogy nem taszítja ki a szervezete.


Egyébként meg nem biztos hogy neked van igaza, valóban tilos kupírozni és kizárólag szépészeti beavatkozást csinálni, mégis szinte minden állatorvos vág fület-farkat, úgyhogy azért, mert az állatorvos ajánlotta még ugyanúgy illegális marad csak neki kell az a zsák pénz amit ezért el fog kérni tőled.

2017. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!