Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az lenne a kerdesem hogy o...

Gizike88 kérdése:

Az lenne a kerdesem hogy o most faj tiszta vagy sem? Sokan mondjak hogy inkabb staffi mint pitbull.

Figyelt kérdés
Mindegy hogy faj vagy nem.igy is imadom ot.
2017. máj. 4. 23:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Aha szoktam nezni a musorat is.
2017. máj. 4. 23:41
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Daddy-re:D De sztem staff-pit keverék, mert mindkettő látható benne, sztem.
2017. máj. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen blökiket szokták klasszikusan bull típusú keverékeknek nevezni. Minden bizonnyal már a felmenői is bull tip. keverékek voltak, nem gondolnám, hogy csak az említett két fajta lenne benne. Nagyon aranyos, szép kis kutyus.
2017. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy FAJ tiszta, én nem làtok benne macskát.


Az hogy FAJTA tiszta-e, onnan derül ki, hogy van-e törzskönyve. Ha nincs,akkor max fajta jellegű keverék. Egyèbkènt szerintem is staffi.

2017. máj. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta: származási lap és törzskönyv megléte. A szülöknek meg tenyész engedély. Ha bármelyik hiányzik a 4 ből nem fajta tiszta (származási lap néha a törzskönyv része, akkor nem külön dokumentum) maximum fajta jellegű keverék.
2017. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Staffi inkább.A pitnek picit keskenyebb és hosszúkásabb a feje.

Egyébként törzskönyvel nehezen találsz pitet itthon.Külföldi kennelekből is behozol ide akármilyen király ősökkel rendelkező pitet átírják neked staffordra.Egyébként természetesen 100% os jó vérvonallal rendelkező pitet is találsz itthon,csak stafford néven,ill törzskönyvel,ahogy említettem.

Csak hogy tisztázzuk


Pit: [link]


Amstaff: [link]


Bully: [link]


Staffbull: [link]

Szeretem minden hasonló jellegű kérdésnél ezt ellinkelni.

Egyáltalán nem ugyan az a 4 fajta.Amerikában pedig egy fajtaként tartják számon az apbt és staffordot:'D

2017. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!