Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kissebb meretű kutyafaj...

Milyen kissebb meretű kutyafajtát ajánlanátok viszonylag tágas lakásba?

Figyelt kérdés

Eddig amik megtetszettek, azokról nagyon negatív visszajelzéseket olvastam (itt például) hogy nem valóak lakásba vagx max napi 5 óránál több aktív mozgással.

Beagle, jack russel tetszett.

Sajnos ez nálam nem lesz megoldható, persze nem vagyok hülye, a kutyát lehordanám napi 2 órát mozogni, jatszani, tanítani, hétvégéken nagyobb sétákra más kutyákkal, de tanulok és dolgozok is, szóval a fenti sok lenne nekem. Kicsit óckodok az ilyen tipikus szőrgombóc-panel kutyáktól, azért is tetszettek ezek a fajták mert hiába kicsik, mégis olyan "kutya alakjuk" van, ha értitek.

Mielőtt panelba költöztem 2 kuvaszom volt, ők feltétel nélkül tisztelnek, következetesen tudtam őket nevelni.


2017. máj. 5. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"ha ismeretlen keverek kicsit hozok haza"

Nem kötekedésből, de én sosem értettem miért csak a kölyök az érték. Egy felnőtt kutyának ismered a kifejlett méretét, a temperamentumát, a mozgásigényét, stb.


Egyébként az sem mindegy, hogy milyen intenzitású a 2 óra mozgás: lassú séta pórázon vagy biciklizés vagy feladatozós, labdázós-frizbizős történet vagy bandázás vagy mi :)


Na de hogy fajtát is mondjak: tacskó, törpe schnauzer, westie, törpe pincser, skót terrier, cavalier king charles spániel?

2017. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tacskó.

Karakán vadászkutyák, és kuvaszok utàn nem lesz gond a nevelése

2017. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom a tippeket. :)

Mindenkepp kiskutyat szeretnek hazahozni, mert magam szeretnem felnevelni. Tudom, tudom sok a kidobott es hatrahagyott felnott kutya is akik ugyanugy megerdemlik a szereto otthont es ez igy igaz. De kolykok is nagyon sokan vannak es azt hiszem nem leszek rossz ember, mert megis egy picit hoznek haza szivem szerint. :)

2017. máj. 7. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!