Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le az...

Hogyan szoktassam le az ölésről? Én így nem tudok együtt élni vele :. (

Figyelt kérdés

Az 5 éves labradorunk elkezdett öldösni :(

A kisfiamnak volt egy tyúkja (mi nem eszünk húst, nálunk házikedvenc).

A szomszéd csirkéit ( átjárnak hozzánk legelni, de ez a kutya kicsi kora óta így van) vakondokat,madarakat,patkányt is fogott (mérgezik a szomszédok,tehát ez rá is veszélyes).

5 éve állatokkal van körülvéve,nálunk is van nyuszi, páva,a gyerekeknek van 2 kiskacsája. Eddig soha nem bántott semmit,most miért kezdte el?

Nincs vele kevesebbet foglalkozva,nincs kevesebbet mozgatva,tanítva.

Amióta megölte a kisfiam tyúkját (3 éves tyúk volt, nagyon szerette a kisfiam) nem szeret a kutyával játszani,fél tőle,haragszik rá.

Mi nem eszünk húst,egy legyet sem tudnék megölni,nálunk ez nem elfogadott.

Mit tegyek? Ha nem tudjuk lenevelni róla nem maradhat itt :(



2017. máj. 7. 19:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem teljesen normális igény, hogy a kutya ne öldösse a háznál levő állatokat, ennek semmi köze ahhoz, hogy valaki vegán-e vagy sem. Én nem vagyok vegán, de természetesen nem tűrném, hogy a kutyám kinyírja a macskámat.
2017. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!