Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelés utáni péraduzzanat?

Tüzelés utáni péraduzzanat?

Figyelt kérdés

A közelmúltban feltettem egy kérdést


( Előzmény: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8600650-tuze.. )


Azóta már voltunk az állatorvosnál, aki konkrétat nem mondott, csak annyit, hogy szerinte nem beteg. Jó alaposan megvizsgálta a hasát, a hüvelyét, de nem mondott semmi rosszat, csak annyit, hogy ha nagyon nyugtalan vagyok, akkor bevihetem még egy ultrahangra és vérvételre, azonban ő ezt nem javasolta, mivel nem tűnik betegnek. Eszik, iszik, játszik, a péráján van egy kis piros rész és meg van duzzadva, mintha tüzelne.


Utána olvastam, hogy egyes kutyáknak tovább tart a tüzelésük. Náunk is ilyenről lehet szó? Elhúzódott tüzelés?


Az orvos szerint nem beteg, de mégsem hagy nyugodni.



2017. máj. 9. 20:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
szuper, legalább kiderült
2017. máj. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Szuper" orvos....Akinél a fedeztetés a megoldás hormonális problémára, az igen el van maradva .

Ivartalanítsd! Sok bajtól megkíméled vele a kutyádat és magadat is.

2017. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Előbb utóbb úgyis kipakoltatnánk, de azt kifejtenéd, hogy miért nem megoldás rá a fedeztetés?
2017. máj. 12. 21:37
 14/14 anonim ***** válasza:

Mert nem old meg semmit. Utána ugyanúgy nem lesz tökéletes a hormonháztartása. Évtizedekkel ezelőtt első kutyám mindig álvemhes volt. Jött a jótanács, legyen kölyök. Mivel megfelelt minden előírásnak a tenyésztéshez, hát lett alom. A következő tüzelésnél ismét álvemhes volt.

Nem érdemes játszani így a kutya életével. Amúgy sem fer nem tökéletes egészségű kutyát elletni.

2017. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!