Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erdőben sétáltattam 40 kilós...

Erdőben sétáltattam 40 kilós német juhászomat, aki szelíd, barátságos kutya, megvédene, ha rám támadnának?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam rajta, nem túl nagy vakmerőség-e így besétálnom az erdőbe, viszonylag elhagyatott helyre? Azt hiszem, simán leüthetnének, megverhetnének, volna esélyem vajon, hogy megvédene?
2017. máj. 10. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Írtad hogy vitted suliba..Szóval ha le akarod tesztelni akkor kérj meg ott egy "csibészt" hogy szimuláljon egy valódi támadást egyedül ,szóval amikor nem tömegek vannak körülötted a suliban,hanem valami félreeső helyen, ami nem a kutya ellen irányul hanem ellened.Kezdje csak szóbeli fenyegetőzéssel arcoskodással hangoskodással ahogy ezek a primitív alakok szokták ,aztán rángasson meg ,már ha odáig elér. Te meg játszd el a rémültet kiabálj vele ,sikoltozz bírkózzatok, ütlegeld stb mintha tényleg valós lenne a dolog. Nem szabad elröhögni a dolgot a kutya hamar megérzi a komolytalanságot. Akkor kiderül mi a reakciója. Ilyenre általában teljes védőfelszerelésben kerül sor mert képzetlen kutya bárhová haraphat.Vagy a kutya ha egyébként megszokta már a szájkosarat akkor legyen abban.
2017. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!