Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tul baratsagos?

Tul baratsagos?

Figyelt kérdés

Lassan egy eves tacsko kutyam egy tunemeny, mindenkivel kedves, nyitott, baratsagos joszag. Erre buszke is vagyok, mert azon tul, hogy ilyen az alaptermeszete, kiskora ota visszuk kutyak tarsasagaba, jol szocializalt.


Azt viszont nem ertem, hogy amikor egy masik kutya ramorranik, sot, meg fele is kap, utana o menne szepen vissza hozza es meg mindig nagyon boldog es csoval.

Ez abbol adodhat, hogy meg mindig kicsit kolyok? Miert nem ert az ennyire egyertelmu kommunikaciobol? Nem zavarna a dolog, de neha feltem, hogy amikor elenged ne erje emiatt baj...mert figyel az ember, de azert a kutyak rohannak a futtatoban, ha messze van tolem, nem igazan tudok kozbelepni.


2017. máj. 12. 20:52
 1/1 anonim válasza:
Szerintem inkább korabeli kutyusokkal kellene találkoznia, mert sajnos van egy pár felnőtt egyed, aki még nem nagyon bírja a kisebbeket. Ez sajnos általánosítható szinte minden állatra is. Sokat kell még tanulnia, szerintem a 2 éves kor az, mikor már a felnőtteket is megérti. :)
2017. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!