Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az a kutya óta nálatok is így...

Az a kutya óta nálatok is így van?

Figyelt kérdés
Én már szívesebben nézelődök a Fressnapfban mint egy akármilyen másik boltban. Ha bemegyünk egyszerüe nem tudok kijönni. Magamnak csak amit nagyon kell veszek meg, a többit a kutyusomra költöm. Bármennyit tudok nézelődni, konzervet választok, hámokat nézegetek, rágcsát, jutit:) Veletek is így van mióta van kutyusotok? 13l
2017. máj. 13. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
hát ha nincs kutyám nem tudom miért töltenék annyi időt kutyás cuccok válogatásával :D de egyébként igen.
2017. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező arra gondol hogy inkább költ többet a kutyájára mint magára, gondolom előtte magára többet költött.

Amúgy határozottan így van nálam is. :D Sosem voltam egy költekezős, kifejezetten utálok vásárolni és csak azt veszem meg ami muszáj, hiába van fizetésem azóta se költök sokat, de amióta kutyám van simán elmegyek vele örömmel vásárolni kutyás boltba és rengeteget rá tudok költeni.

2017. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok.

Előbb veszek egy új hamot mint egy nadrágot :D

2017. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3# vagyok

Pedig szeretek vásárolni, de ő fontosabb :)

2017. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem szeretek a Freesnapfba járni és ha tehetem nem is megyek. Inkább megrendelem és várok x napot a postára. Vásárolni szeretek, de azt is kényelmesebbnek találom interneten keresztül rendeléssel.
2017. máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

A Fressnapfba általában csak saját márkást veszek.

Amúgy úgy általában én is sok időt töltök állatfelszerelést nézegetve (igen, mondjuk lényegesen többet, mint mondjuk ruhákat válogatva, lényegéban azt veszem meg magamnak, ami rám esik a boltban:S), akár boltokban, akár a neten. De nagyon megválogatom, hogy mi az, amit meg is veszek.

2017. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de én például sokat bújom a netet is, az állat felszerelés-eledel boltokat, hogy mit rendeljek a kutyusomnak:D De pl a tescoban nálunk van egy kisállat üzlet és amikor a tescoba megyek vásárolni, utána mindig benézek a kisboltba is, aztán csak azt veszem észre, hogy te joo isten, már másfél órája elmentem otthonról:DD
2017. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez. Bár én a Freshnapfot elég nehezen tudom megközelíteni, szóval inkább neten nézelődők állandóan (júniusban lesz a kutyám szulinapja, neki keresek ajándékot) karácsonyra se kertem magamnak ajándékot, inkább egy kilekkeres könyvet, és egy K9-es hámot. (Meg anyáek megleptek egy porazzal is)
2017. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, 6os, nincs saját keresetem, de zsebpénzem igen. 3 évig gyűjtöttem mire összejött 60e ft. Amit csak a kutyára költöttem. Azóta is minden zsebpénzem állatorvosra vagy felszerelésre megy el, az alapvető dologaimon, mint deo, fésű, füzet kivéve. Többieknek köszi a válaszokat! :) Én karácsonyra szobakennelt, a kutyus szülinapjára lazacolajat kértem.
2017. máj. 14. 10:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Miután szüksége van rá, igen.
2017. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!