Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az a kutya óta nálatok is így...

Az a kutya óta nálatok is így van?

Figyelt kérdés
Én már szívesebben nézelődök a Fressnapfban mint egy akármilyen másik boltban. Ha bemegyünk egyszerüe nem tudok kijönni. Magamnak csak amit nagyon kell veszek meg, a többit a kutyusomra költöm. Bármennyit tudok nézelődni, konzervet választok, hámokat nézegetek, rágcsát, jutit:) Veletek is így van mióta van kutyusotok? 13l
2017. máj. 13. 23:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A kutyakon mi se sporoltunk sose. Olyan volt hogy 3 honapig nem festettem be a hajam es majd egy evig fodraszhoz se jutottam el, de mikor kellett a 10 ezrek az allatorvosnal landoltak. Meg most is azon gondolkodom hogy a 10 es 18 ezres tap kozt nincs is olyan nagy kulonbseg.. ugye????? Meg kene vannem a jobbat.
2017. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. :)

Bebuszoztunk barátnőmmel a városba pl. Glamour-napokon, hogy vegyünk pár ruhát. Semmit nem vettem, csak a könyvesboltban ragadtam le, meg a Fressnapfban. :D Fél óráig válogattam jutalomfalatokat, ilyen óriási pultban voltak, sokféle, nagyon tetszett. :) Azóta voltunk bent mégegyszer, szintén ruháért eredetileg és akkor is csak kutyakaját vettem. :D Alig lehetett kirángatni, sokat nézelődtem. :)

#6 csak hogy meg ne pukkadj, 13 évesen nekem is kb ennyi gyűjtögetett pénzem volt, egy kicsit több is. Ha kaptam pl. karácsonyra rokonoktól, nem szórtam el édességekre, meg más hülyeségekre, hanem elraktam. Külön így, hogy zsebpénz sokáig nem kaptam, csak tavalytól, de nyaranta dolgozom is, amit nem kell leadnom. Szóval nekem is van miből jutalomfalatra meg egyebekre költeni, pedig csak elsős vagyok gimiben. 13 évesen annyira már nem kicsi. Ne irigykedj.

15/l

2017. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!