Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok eladó vörös...

Hol találhatok eladó vörös golden retrievert?

Figyelt kérdés
Ugye a tenyésztési szabályzat tiltja, de én láttam már utcán is illetve jófogáson eladó kutyák között nagyot, de én kiskutyát szeretnék. Szerintetek merre érdeklődjek?

2017. máj. 15. 07:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem véletlenül ilyen kutyára gondolsz, mint ezen az oldalon a képen? Mert ez csak sötét arany, és nem konkrétan vörös, bár tény, hogy a laikusok nyugodtan mondhatják vörösnek, vöröses árnyalatúnak. Ilyen sötét arany színű kutyákat tenyésztenek, bár sajnos nem vagyok otthon retriever kennelekben, de a retrieveresek biztos fognak tudni ajánlani olyat, ahol ilyen színű kutyusok is születnek, nem csak a világos/krémszínűek.
2017. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Eredetileg az arany szín volt a goldiknál. Aztán jött a fehérítsük ki a fajtákat mizéria. A kiállításokon pedig most már ezek tarolnak. A valóban "golden" színűeket inkább a munka vonalaknál lehet megtalálni.
2017. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Ilyen goldit keresek, ezek is a sötét arany színhez sorolhatók?


[link]


[link]


[link]

2017. máj. 15. 13:18
 14/20 anonim ***** válasza:

Utóbbi, amit linkeltél, a kölyök kutyu, az teljesen elfogadott szín, ha elmész kölyköket keresgélni, hogy melyik tenyésztő (eladó, tulaj, tökmindegy) szimpi, ilyen kölyköt bizton fogsz találni.

Az első képen a két felnőtt az már nem standard.

2017. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. máj. 15. 14:22
 16/20 anonim ***** válasza:
Nézz utána a vadkacsavadász retrievernek. Az vörös.
2017. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
2017. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szterintem az első két kép amit linkeltél tele van filterekkel, azért olyan vörös.
2017. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem feltétlenül filter.

Nézd, itt látszanak egymás mellett, mindegy, milyen szűrő van rajta, akkor is nagyon mások. :)

[link]

Őt hívják sötét aranynak.

2017. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy van sötétebb színű. De a linkelt kép baromi kontrasztos, nézd meg a havat meg az erdőt, a szőrük szélét. Fel vannak élesítve a színek. Biztos sötét színű goldenek, de nem ennyire...
2017. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!