Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találkoztam egy agresszív...

Találkoztam egy agresszív állatta? Ti mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Park széles útján sétáltattam 40 kilós, nagyon szelíd kutyámat. Szembejön egy kb 120 kilós nagydarab fickó egy 3-4 év körüli kisgyerekkel, és elkezd rám üvölteni: Vigye innen ezt a sz@rt. Mondom, nem az én kutyám volt, más után nem szedem fel, csak a sajátom után. Tovább üvölt, akkor kapcsoltam, ezt a díszes mesgzólítást a kutyámra értette. Mit képzelek én, egy ekkora sz@rt szájkosár nélkül idehozok. (Megjegyzem, jó széles az út, mi a szélén mentünk) mondtam, nem kell rá szájkosár, (olvasgassa az állatvédelmi törvényt) póráz meg van rajta. Elküldött engem a többi mocskos kutyással melegebbre, erre már nem tudtam mit reagálni, csak szegény kisgyerekét sajnáltam, aki ott állt az agresszív apja(?) mellett. ti találkoztatok már ilyen emberszabású lénnyel?
2017. máj. 16. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Hívjak rendőrt?", majd nyúlnék a telefonom után.

Mindig bejön az agresszívakkal szemben (fosnak a zsaruktól, csak a gyengébbnek tűnőkkel szemben nagyfiúk), az engedéllyel viselt gázpisztolyomat még nem kellett használnom.

Gondoskodni kell az önvédelemről, mert az ilyenek köztünk járnak.

2017. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz az ilyen barmokkal tenni. Egyszerűen vannak ilyen nyomorékok a bolygón (csak tudnám mi a szarnak?), akik kutyát, macskát, egyéb állatot nem viselnek el. Csak saját magukat imádják, mintha kötelező lenne.

Fenyegesd rendőrrel (gyerekkel a hóna alatt talán csak nem csap le), esetleg oszd meg vele az infót, hogy nem kötelező utcán a szájkosár. Mert hát akkor ugye neki is kellett volna...

2017. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hülyék mindenhol vannak. Ő most játszotta az apaállatot aki megvédi a kölykét a rá leselkedő ragadozóktól jelen esetben a kutyádtól. Igazából jól reagáltad le, rájuk kell hagyni, megtámadni nem mer mert azért fene tudja harap e mégis az a szelíd eb.


Én is találkoztam ilyesmivel általában vérben forgó szemű anyukák szoktak beszólogatni, vigye innen vééreb, harap mér tart ilyet ,mér erre megy mér arra megy stb , van amikor a fater is méreget,de tetlegességig soha nem mertek menni. Igyekszem külterületen sétáltatni de addig is el kell jutni.

Az emberek idehaza rettentő frusztráltak jobbról balról kapják a pofonokat ,szivatják őket ,minden bizonytalan és esetleges , valahol ezt levezetik, jobb híján kutyán kutyásokon..

2017. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami miatt ebben az országban rengetegen félnek a kutyáktól. Találkoztam már pár furcsa esettel (olyanokkal ahol az ő szempontjából lehetett ugyan némi igaza, de a szituáció alapvetően teljesen ártalmatlan) de ilyen agresszív leteremtéssel még nem. Én mondjuk biztos lefagytam volna ha velem történik a 160 centimmel, meg amúgy sem vagyok egy harcias típus, de ha másnak kell tanácsot adni abban jó vagyok ;-) pl. ha nem tetszik neki menjen a park másik részén. De valószínű az ilyen barmokat jobb ha nem reagálja le az ember.
2017. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!