Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok segiteni?

Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Kiskutyát szeretnék 2éves kislányomnak gyereknapra

A neten nézelödtem de nem mindegyiket adta be

A másik hogy van egy kb 4 éves lány keverék kutyusunk

Tehát kutya és gyerekbarát kölyök kutyust keresünk aki nem nő nagyra

elöre köszi a segitséget és a választ


2017. máj. 16. 20:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%
Keress itt: allatok.info.hu
2017. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem többünk nevében mondhatom, akkor nagyon sajnáljuk, nem tudunk segíteni. Nem jó a menhely, nem jó a sok gazdikereső, amik csak úgy repkednek a facebook-on, csak a kifogások vannak.

Valahogy sikerült átsiklanom az első mondatod felett, most látom, két hiba is van benne. 2 éves kislánynak, és gyereknapra? 2 éves kislány mit tud kezdeni egy kutyával? Ő még borzasztóan örülne bármilyen játéknak. Pl. plüsskutyának. Pláne, hogy már van is egy kutya, amit szeretgethet, ha akar, és ha engeditek neki. Az pedig, hogy gyereknapra, nekem ugyanúgy hangzik, mint mikor Húsvétra vesznek a gyereknek nyulat. Nem szokott jó vége lenni annak sem.

2017. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

ÚRISTEEEN mintha én lennék a földön az egyetlen ember aki nem állatmenhelyről fogadörökbe kutyát

Miért kell ezt ennyire szét szedni segitséget kértem nem gonoszságot Szeretem a mostani kutyánkat is de mivel a kutya jött elöbb igy nem nagyon szereti a kislányt És ő se szenved semmilyen hiányban

2017. máj. 16. 21:15
 14/22 anonim ***** válasza:
89%

De basszus, akkor mégis milyen segítségre vársz? Nem volt itt gonoszkodás.

Azt mondtad, pénzt nem adsz érte, tehát normális tenyésztő, ahol 150 ezernél kezdődik egy kölyök, kilőve. Mint kiderült mentett, vagy menhelyi kutya sem kell. Akkor mi az elképzelésed? Kérdezz körbe ismerősöknél, hogy nem tud-e valaki valahol valakinél kölyökkutyát. Mást nem lehet ajánlani.

2017. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%

2 éves gyereknek csakis plüsst!

A többit már a többiek leírták!

2017. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
HA NEM ISMERED A GYEREKEM INKÁBB NE VÁLASZOLJ!!!!!!!
2017. máj. 16. 21:47
 17/22 bollocks ***** válasza:
100%
Két éves kislánynak lehetne kutyát venni, ha nem lenne ilyen hülye anyja.
2017. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mit vársz? Keressünk neked ingyenes kutyát a jófogásról és linkeljük be neked a kérdésed alá? Vagy írjuk ki a telefonszámot, paramétereket, mentsük le és küldjük el neked a képeket, mert neked nem jön be az oldal?
2017. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ne viccelj már, téged sem ismerünk (remélem), nemhogy a gyerekedet.

2017. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Az idős kutyát esetleg úgy kellene nevelni, hogy ne legyen baja a gyerekkel. De ha ez sem megy, akkor minek második kutya? Hogy azt is félreneveld? És egy kisgyereknek minek kutya? Plüsst vegyél neki, ne élő állatot.
2017. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!