Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok segiteni?

Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Kiskutyát szeretnék 2éves kislányomnak gyereknapra

A neten nézelödtem de nem mindegyiket adta be

A másik hogy van egy kb 4 éves lány keverék kutyusunk

Tehát kutya és gyerekbarát kölyök kutyust keresünk aki nem nő nagyra

elöre köszi a segitséget és a választ


2017. máj. 16. 20:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
mi lesz ha a másik kutya is utálni fogja a gyerekedet? vagy mi lesz, ha az új kutyára féltékeny lesz a régi? ez nem így működik, hogy ha az előző kutya befuccsolt, ő nem kompatibilis a gyerekkel, akkor próbálkozom egy újjal. és nem az a probléma, hogy a kutya volt előbb, mint a gyerek ez nem így megy! meg kéne tanulni érteni a kutyaneveléshez, és a meglévő kutyust tenni gyerekbaráttá.
2017. máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"HA NEM ISMERED A GYEREKEM INKÁBB NE VÁLASZOLJ!!!!!!" - elég annyit tudom róla, hogy 2 éves. Meg azt is tudom, hogy kb. 10 éves kor alatt a kutya ritkán fogad el utasítást egy gyerektől, mert még a kutya is azonnal levágja, hogy még gyerek:) Ezért 10 éves kor alatt felelőtlenség is egy kutyát és egy gyereket felügyelet nélkül egyedül hagyni. (Iskolás korú gyereknél fiatalabb meg még sokszor azt sem tudja, hogy mit kezdjen egy kutyával: mennyire figyeljen oda rá (vagy épp hagyja figyelmen kívül), hogy érjen hozzá, hogy ne okozzon fájdalmat, fiatal ahhoz, hogy felmérje, hogy a kutyának mások az igényei, mint neki, mert a gyerekek ebben a korban még nagyon énközpontúan gondolkoznak.)

Tehát MAGADNAK kellene egy második kutya, miközben már részletesen kifejtetted, hogy a meglévővel is gondok vannak:(

2017. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!