Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik a kutyám, mit...

Nem eszik a kutyám, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, 3 éves koromban vedtünk be a családba egy kis labrador kölykök, Bákk névre hallgatott. Az idők során egy társat is hoztunk mellé, Buksinak hívják. Sajnos mostanra a nagyobb (labrador) kutyánk megöregedett, hátsó felét már oly mértékben húzta, hogy nem tudott már szinte menni sem. Amikor megjöttem a suliból, vagy mikor a szüleim érkeztek haza, mindig jöttek ugatni. Bákk már ezt sajnos nem nagyon tudta megtenni, de hatalmas volt benne az akarat, és a felénk érzett szeretete is. Egy napon (2017.05.15. hétfő) sajnos eljött az utolsó napja is. Muszály volt elaltatnunk, mert borzalmasan szenvedett, de látszott is rajta. Kis Buksi kutyánk azóta nagyon unatkozik, de nem ez a legnagyobb baja. Régebben adtunk nekik tápot, konzervet meg egyéb mást is, és nagyon nagy étvágya volt mind2 kutyának. Most a Buksi hozzá se nyúl a konzervhez, nem is eszik semmit már hétfő óta. Folyamatosan feljön a teraszra, és csak fekszik, pihen. Nagyon szomorúnak látom, mert annó csak a Bákk volt neki, télen-nyáron összebújtak, avagy együtt játszottak. Nagyon sajnáljuk már szegényt, látjuk ő is nagyon nehezen viseli a dolgot.

Segítsetek légyszíves! Hogyan hozhatjuk vissza a régi énjét a kutyusnak?


/Kép, nagyjából így néz ki Buksi:

[link]



2017. máj. 17. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha tényleg nem betegség miatt nem eszik, akkor foglalkozni kell vele. Mozduljatok ki, vidd el nagyobb sétára, több játék, kutyákkal ismerkedés.
2017. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Angyalom azért nem eszik most szomorú amiért a társa meghalt. Foglalkozz vele sokat aztán majd kilábal ebből.
2017. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
most=mert bocsi elírtam
2017. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
A kutyusod gyászol! Neki is idő kell, míg ezt feldolgozza, hiszen nap mint nap mellette volt a másik kutya!
2017. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha Buksi egészséges egyébként (ha még nem volt, nézessétek meg állatorvossal), akkor gyászol.

Próbáljátok kimozdítani, vigyétek többet sétálni, más vidám kutyák közé, hogy visszatérjen a kedve.

2017. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szar élete lehet annak aki még arra is piros kezet nyom hogy kijavítottam kommentben egy hibámat. Idióta.
2017. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2017. máj. 18. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!