Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek elviszik a kutyát?...

Szerintetek elviszik a kutyát? Megharapta tesóm.

Figyelt kérdés

A kutyám megharapta tesómat, minden ok és előjel nélkül. Ült tesóm a tévé előtt a kutya meg egyszer elindult morogva felé mire kiértem a konyhából (kb fél perc, egyben van a konyha a nappalival)már elkapta a karját. Alig tudtam leszedni róla. Most kórházban vannak, kérdeztem apát mi lesz a kutyával de nem mondott semmit, kivitte bezárta a kenelbe és azt mondta ki ne merjem engedni :(

Félek, hogy mi lesz vele, közben meg tesómat is nagyon sajnáltam.



2017. máj. 18. 18:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igen, rémlik a berni pásztoros kérdés...


Szerintem is kamu.......... Sok unatkozó ptcs.

2017. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha igaz a történet, akkor nem menhelyre kell vinni a kutyát, hanem orvoshoz. Ezt feltétlenül mondd meg apádnak. Lehet agydaganata van a kutyának, hisz egy 7 éves berni pásztor már öreg. Ez a fajta kevés évig él. Nem biztos, hogy daganat, lehet más betegség is a fejében, ami fáj neki. Ok nélkül nem csinál ilyet egy addig normálisan viselkedő kutya. Ha cocker spániel lenne, akkor azt mondanám cocker düh : egyik pillanatban kedves, majd váratlanul, ok nélkül megharap. Az ilyet altatni szokták amúgy, mert idegrendszeri betegség. Berni pásztornál szerintem ilyen nincs. Inkább valami fájdalmas fej betegségre gondolok. Erről pedig nem a kutya tehet. Mindenképpen vigyétek el orvoshoz és ha beteg, akkor kérjetek altatást. Egy öreg kutyát már nem kínoznék műtéttel. Ha tacskó lenne 7 éves, akkor azt mondanám műtét, de egy berni pásztor kb 8-9 évig él, nem 15-16.
2017. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2017. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Írtam a kérdéshez, remélem válaszol 😢
2017. máj. 18. 19:28
 15/21 anonim ***** válasza:
Látom egy észlény lepontozott. Pedig akkoris lehet pl. daganat.
2017. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%

Olyan nincs, hogy ok nélkül harap a kutya. Olyan van, hogy nem vettétek észre az előjeleket.


De az ilyen viselkedés szinte mindig nevelés kérdése, ha pedig a rossz nevelés miatt a kutya issza meg az egésznek a levét, akkor nektek nem való háziállat!

2017. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha el akarják vinni elaltatni, akkor kérd meg őket, hogy inkább új gazdát keressetek neki, ahol nincs kis gyerek. Vagy max. menhelyre kerüljön, de ne kelljen meghalnia vagy pedig nálatok élete végéig abba a kennelbe zárva lennie.
2017. máj. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ja persze már megint egy berni... mert szok olyan vérstomjasak, nellesleg ha ott sem voltál konyha), honnan tudod mi történt?

Ok nélkül NEM támad egy kutya sem, ha megnevelték.

2017. máj. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

El kell altatni :(

Valami idegrendszeri baja van, volt kint az allatorvos. :(

Meg kell rendelni valami kocsit ami elszállítja a halott állatot és az nálunk csak kedden jár ( nem értettem pontosan mi a cég neve).

Szóval hétfőig még itt lesz, de nem engedhetem ki :( De járok ki hozzá, beszélek neki :(

2017. máj. 19. 12:02
 20/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :(
2017. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!