Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen korulmenyek kozott...

Ilyen korulmenyek kozott visszaadjam a kutyat neki? Sztori alant.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Parommal 1 hetre panzioztatjuk egyik ismerosom 3 eves nemetjuhasz kutyajat. A kutya olasz kennelbol van, osztrak tk-s fajtagyoztes minden amit akarsz.... Na. Mivel van egy 9 honapos kozepspiccunk ezert amikor hazahoztuk a kutyat, megfesultem, megfurdettuk...furdetes alatt 4 kullancsot szedtem ki belole. Es csak oszinten remelem, hogy nem lesz tobb benne. Egyebkent egy iszonyat jo kutya es nagyon joindulatu. Viszont kerdeztuk ismerosomet, o kozolte, h semmi nincs a kutyan kullancs ellen....sokat beszelgettunk errol parommal es hatha van itt valakinek otlete, hogy hogy tarthatnank ot meg..... Mert igy, hogy semmilyen vedelem nincs rajta, jatszani eleteben nem jatszott az latszik a viselkedesen, a ferfiaktol tart, stb....



2017. máj. 24. 16:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

Te miről írsz utolsó?????


A kutyát 1 hétre adták oda megőrzésre!!! Gondolom nem ingyen.

2017. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Arról beszélek, hogy a kérdező döntése, hogy akarja-e tovább megőrzésre magánál tartani így a kutyát vagy sem. Rosszul szocializált, rosszul nevelt, kezeletlen kutyát én nem vállalnék be, ha ez kiderülne visszavinném azonnal a gazdáknak, oldják meg máshogy.
2017. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%
utolsó, te nagyon képben vagy :D a kérdező meg akarja tartani a kutyát :D
2017. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!