Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtát NEM mernéd...

Melyik kutyafajtát NEM mernéd venni gyerek mellé?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves kistesóm. Ő nagyon szereti az állatokat és eszébe nem jutna bántani őket. A spániellel és a cicával is nagyon szépen játszik. Nem szekállja őket. Tehát egy ilyen jól viselkedő gyerekre vonatkozik a kérdés.

Olyan válasz nem érdekel, hogy gyerek mellé semmilyen állat nem való. Ezt hülyeségnek tartom. Én is állatokkal nőttem fel.


2017. máj. 30. 11:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
19-es vagyok és az a hozzászóló akinek Berni pásztora van.Lényegében igazad van!Én azért vettem gyerekek mellé Bernit,mert valahogy nálam csak az jöhet szóba.Amúgy mindenhol az van,hogy családi kutya,gyerek mellé mehet.Viszont mint írtam is,keményen kell fogni,mert nagyon domináns,határozott és akaratos.Azt hittem,kimondottan az elrontott nevelésem miatt van,de most,hogy ezt így leírtad,lehet a tenyésztés miatt,a saját döntés lehetősége miatt...
2017. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!