Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy fajtattiszt...

Mennyibe kerül egy fajtattiszta óriás uszkár?

Figyelt kérdés

Van egyálltalán (jó) kennel Magyarországon?

Ha nincs, akkor külföldről mennyi kb.?


2017. máj. 30. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1000-1800 euró lehet külföldön.


Magyarországon én úgy tudom nincs tenyésztő,de kutakodni kell. Uszkár fajtaklubbot felhívni és érdeklődni. Lehet van tenyésztő csak neten nincs fent. Ritka az óriás uszi M.O-n

2017. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van tenyésztő MO-n is, pl szegeden van egy kennel, meg ezen kívül azt hiszem kb 2 van. De nem nagyon reklámozzák magukat, gondolom nincs sok almuk+a kiskutyákra már születésük előtt jóval megvan a gazdi:/
2017. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1500-3000 EUR között, normálisat ritkán találsz 1500 alatt. Magyarországon ha jól tudom (de ez sem biztos, mert eléggé titkozatosak a hazai óriás tenyésztők) barna és fekete kennelek vannak, ha más színt szeretnél csak külföld. Arra figyelj, hogy van egy magát tenyésztőnek állító kennel Magyarországon és állítólag fehér óriás uszkárjai vannak, de azok nem fajtatisztták, van bennük valami egyéb, de még nem jöttünk rá egyértelműen, hogy mivel van keverve.
2017. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neki pl. most vannak kiskutyái. És igen van köztük fehér (az egyik szülő fekete, a másik barna, de a felmenők között voltak fehérek és visszaütött, előfordul)

[link]

2017. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!