Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz hogy a vizslák jobban...

Igaz hogy a vizslák jobban hizznak mint a legtöbb kutyafajta?

Figyelt kérdés
A 101 nagykutyában mondták hogy nagyon el tudnak hiznni,amit nem értek mert elvileg mozgékony fajta vagy nem?

2017. máj. 30. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem láttam kövér vizslát, gyanítom nem is fogok. Ez úgy hülyeség ahogy van. Az egyik legmozgékonyabb fajta, atletikus és elegáns testfelépítéssel. Inkább sovány egyedek fordulnak elő gyakrabbban náluk mint más fajtákban.
2017. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A műsorban azt mondták hogy még felnötnek is nagyon sokat eszik ezért könnyen elhizzik
2017. máj. 30. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

*hízik

Minden fajta el tud hízni, ha sokat eszik és keveset mozog.

2017. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én láttam már kövér vizslát, sőt kövér border collie-t is ismerek. Bármely kutyafajta el tud hízni, ha túletetik vagy éppen rossz minőségű, túl sok szénhidrátot tartalmazó táppal etetik, ráadásul nem mozgatják eleget.
2017. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 101 nagykutya érdekesnek érdekes, de nem kell minden szavát tutinak venni.

Ha egy kutya sokat kap enni, nem mozog, legyen bármilyen fajta, elhízik egy idő után.

2017. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Inkább a tacskóról és a labradorról lehetne ezt elmondani.

De amúgy tényleg bármilyen fajta elhízhat, de ez a kettő pl. igencsak hajlamos rá.

2017. máj. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!