Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg ekkora probléma hogy...

Tényleg ekkora probléma hogy ugat a kutya?

Figyelt kérdés

Pesten élek külvárosi részen, panelban. Délelőtt indultam sétàlni a kutyàval olyan úton, ami a panelhàzak között lévő kis sétàlóutca-szerűsèg, fàkkal, fűves résszel. Itt folyton jönnek-mennek az emberek. És szembe jött egy tàvoli ismerősöm a kutyàjàval. Hát nem túlzok ha azt mondom, az ő kutyàja a legokosabb, legjólneveltebb kutya akit életemben làttam. A két kutya összeszagoltam, kicsit jàtszottak stb, aztàn ez a kutya ugatott, vagyis inkàbb vakkantott kettőt, hogy jàtékra hívja az èn kutyàmat (tudjàtok, mikor a mellkasa lenn van a földön, a hàtsójàt meg az égnek emeli). De tényleg csak két vakkantás volt. Erre egy nèni,aki nem is volt olyan öreg kb 50 èv körüli, elkezdett mellettünk cirkuszolni, hogy ő szereti a kutyàkat meg minden, na de ez túlzàs amit ez a kutya csinál,azonnal szóljunk rà mert hangosan ugat és nem hagyja az embereket aludni. Mindez délelőtt fél 10-kor volt. És ràadàsul a nèni elèg hangosan kiabálta ezt.

Szerintem egyàltalàn nem volt igaza...


2017. jún. 2. 11:38
 1/9 A kérdező kommentje:
*A két kutya összeszagolt, kicsit jàtszottak stb, aztàn a màsik kutya ugatott
2017. jún. 2. 11:41
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak belefutottál egy olyan emberbe, akinek az a két vakkantás is eget verő bűn.

Nálunk a futtatóba van kiírva, hogy a gazdák oldják meg, hogy ne ugasson a kutyájuk. Persze, hiszen a futtató falával szomszédos egy nemrég épített többszintes ház . Az ellentét : esténként elég népes társaság s

szokott összegyűlni egy nagyobb füves részen több ház között. Mostanában az újabb kiskutyák elég hangosak. Még idáig nem szóltak érte.

2017. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az 50 körüli néninek nem volt igaza, csak

- vagy rossz napja volt,

- vagy klimaxolt,

- vagy nem kap eleget a férjétől

- vagy túl sokat kap a férjétől

- vagy nincs is férje

Vagy a fene tudja, kinek mi a hasfájása, de ne törődjetek az ilyenekkel, mert ezek azok akik a játszó gyerekekre is rászólnak.

Jó játékot a kutyusoknak!:)

2017. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen néninek kellene a nyakára egy olyan ugatásblokkolo, mint amit jim carey probált ki magán :)
2017. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem volt igaza, de gondolom őt erről nem lehetett meggyőzni.
2017. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó, nálunk mostanában volt egy FB poszt, hogy miért hajnalban meg éjjel kell kutyát sétáltatni, ezzel felverni az összes többi kerti kutyát, akiknek az ugatásától nem lehet aludni, pihenni.

Bp agglomeráció, kertes házas város.


KB 120 válasz érkezett, akkor is az volt a baj, hogy miért nincsenek tekintettel a gazdik a családok nyugalmára...


Nem lehetett neki megmagyarázni. SZóval hülyék mindenhol vannak...

2017. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, tán nem gödöllői vagy? 😁

Kérdező, ne foglalkozz az ilyen bszatlan tyúkokkal, tényleg még csak szóra sem érdemesek.

2017. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nem, szigethalmi.
2017. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ohh, pedig pont nálunk is ma volt hasonló rinya a csopiban.
2017. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!