Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack Russell és a Labrador...

Jack Russell és a Labrador jól kijönnek együtt?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kan Jack Russell terrierem és szeretnék

egy második kutyát,ami egy szuka Labrador lenne.Az a kérdésem,hogy jól ellesznek együtt vagy verekedni fognak?


2017. jún. 2. 11:45
 1/5 anonim válasza:

Ez a kutyák temperamentumától, dominanciájától és a jack russel szocializációjától függ (mivel gondolom kölyökkutyát akarsz vinni).


Ha szokott más kutyákkal találkozni a jelenlegi kutyud, szocializált, akkor nem hiszem, hogy gond lenne. Először semleges területen találkozzanak, az a tuti.


Amúgy szerintem mindkettő bohókás és aranyos fajta, így jól ellesznek. :)

2017. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kellene a legjobban tudnod.

A JRT elvan más kutyákkal, szokott játszani velük, tud velük kommunikálni? Jól nevelt, helytelen viselkedés tiltható nála? Ettől függ.

2017. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Játszani biztos nem fognak tudni rendesen, ha a labrador megnő. A labi nagyobb és nehezebb. A temperamentumuk is más. A jack russel sokkal aktívabb. Szerintem schnauzer jobb lenne mellé, de te tudod. Esetleg foxi, beagle, westie. Kan és szuka nem hiszem, hogy verekedni fog. Inkább a kölykök miatt aggódj és időben kérj ivartalanítást.
2017. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi JRT kutyusunk nagyon jókat játszik a labikkal :) A labi ugrál át rajta, negogy ráeseen, ő meg a hátukra ugrál és @tmegy alattuk :) Bár én is egy kisebbet választanék, igaz a labikkal is eljátszik, de na azért mégis 5x nehezebbek nála :)
2017. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és igen kölyök labradort szeretnék.Hogy érted azt hogy semleges területen engedjem össze őket?
2017. jún. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!