Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feljelentés kutyaugatásért?...

Feljelentés kutyaugatásért? Ér valamit?

Figyelt kérdés

Ha többen teszünk egyszerre szomszédságból esetleg?

A jegyzőnél már voltunk, panaszt tettünk, kijöttek körbejárták az udvart, megnézték a kutyát, nincs megkötve nincs semmi gond.

Az mellékes, hogy ha kiszökik emberre támad (van róla videó is) de nincs ezzel gond. Az egyik ember jól lecsapta valami gyerekjátékkal (műanyag) mikor megakarta támadni és még ki akarták vele fizetettni a kórházi költségeket.

Rendőrök tesznek valamit szerintetek?



2017. jún. 5. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem tesznek.

Nálunk zaj esetében csak az alapján hoz határozatot a jegyző, ha bevizsgált eszközzel megmére(te)d a hang erősségét. Ha meghaladja a határértéket, akkor jó, ha nem, így jártál. (Persze, a költségét meg kell előlegezned, és a vesztes fél fizet:S)

Azt meg már megpróbáltátok, hogy nem jók a tartási feltételek:(

2017. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor? Imádkozzunk, hogy mikor ütik el, mérgezik le, pusztul el?

Semmit nem tehetünk? Még télen el is lehetett viselni, de most nyitva az összes ablak, szörnyű.

De tényleg ilyenkor mit lehet tenni?

Várni, hogy mikor harap meg valakit úgy, hogy tegyenek is valamit?

2017. jún. 5. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem az állat tehet arról,hogy szocializálatlan. Nem kell várni a halálát,vagy hogy elüssék. Esetleg állatvédő szervezettel kellene felvenni a kapcsolatot nem megfelelő állattartás(a kiszökés annak minősül) miatt.
2017. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: sajnos nem igazán, és tényleg nem az állat hibája. Nekem tavaly a szomszéd éjjelente a haverjaival bulizott a kerti medencéjében kb. 5 méterre a háló ablakától. Zárt ablak mellett is akkora zaj volt, hogy azt hittem, az akváriumom szűrője romlott el:(, és zárt ablak mellett sem tudtam aludni. Akkor érdeklődtem a jegyzőnél, mit lehet tenni, és akkor mondta azt, amit leírtam.
2017. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekünk is van kutyánk és szeretem is őket, de nem sok nagypénteket jósolok ennek. Egy fél utca utálja már és nem tudom mikor tesznek valamit ellene.

Csak ha pld. az utcán próbálják megmérgezni akkor mindenki más kutyája is veszélyben van.

Ennek nem lesz jóvége az biztos.

Egy utca szív egy hülye miatt

2017. jún. 6. 09:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor sem megoldás, ha a kutyán akartok bosszút állni. Az ilyen embernek a kutya "fogyóeszköz", ha elpusztul, hoz helyette egy másikat és mivel azzal sem fog foglalkozni, az is ugat majd.
2017. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!