Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti sportoltok valamit a kutya...

Ti sportoltok valamit a kutya mellett?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni fogyozóni, csak hát nincs időm sportolni.

Reggel kis séta a kutyával, meló, este hosszú séta a kutyával. És persze ott van a háztartás. Ha meg van szabadidőm akkor inkább olvasok, filmezek, pàrommal vagyok. Nektek van időtök sportolni kutya mellett? Vagy elég az amit vele sétálok?


2017. jún. 5. 22:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Azt írtam le, mit fogyasztok egy nap/héten,nem azt, hogy ő csinálja. Nyilván ha a kanapét nyomnám, közel sem kellene ennyi semmiből. De szerinted 90 kilósan, sprinter genetikával(tehát eléggé izmos vagyok,régen országos szinten versenyeztem rövid távon stb.) ekkora aktivitással mit kéne ennem? Volt olyan amikor napi 1kg csirkemell+fél kiló rizs stb volt a menü. De mivel az ember öregszik, énis, így szépen változtattam. 10% felett nem volt a testzsírszázalékom 16 éves korom óta.Mivel nehéz súllyal nem edzek, többnyire cardio jellegű tevékenységeket végzek, teljesen kielégtő a jelenlegi étrendem. Mindenki kitapasztalja mi működik neki. Mellesleg azt én nem tudhatom, hogy cukros-e mivel nem írta a kérdéshez.
2017. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Vannak emberek,akik napi 1 kiló szénhidrátot esznek az aktivitásuk miatt. Én közel sem eszek annyit. 500gr zabban van 300gr, 1l tejben 44gr...számold ki ha gondolod. Ha fele annyira lennék "öreg" mint most akkor meg aztán főleg nem lenne sok. Heti átlag 200+km feletti aktivitásnál ez nemhogy sok,hanem..
2017. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Igen, de ne diétának ajánld. Ez egy sportoló kajája, hogy fenntartsa a súlyát. Majdnem 350 g szénhidrát nagyon durva egy átlagembernek.
2017. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Persze! Abban egyetértek, nem volt egyértelműen megjelölve,ne haragudj.
2017. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!