Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire ügyeljek? Tanácsok, ötletek?

Mire ügyeljek? Tanácsok, ötletek?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy kutyusunk lesz. A kicsi most kb. 8 hetes, egy hét múlva hozzuk el. Sem a férjemnek, sem nekem nem volt még kutyánk. Mire ügyeljünk? Mikor vigyem oltatni? Ha melegebb lesz megfürdethetem? Bolha por, vagy inkább bolhanyakörv? Mindent tanácsot szívesen fogadok!

köszi


2010. máj. 18. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igenigen, olvasd el azt is amit az előző linkelt, amit én javasoltam, a tanuljunk meg kutyául, az ennek a második része, és abban benne van a gyakorlat is, onnantól kezdve, hogy hazaviszed a kiskutyát, akkor mit csinálj, egészen az első sétálásig. 30 nap, ami egy életre meghatározza az életeteket. Ugyan ez a második rész, én mégis azt javaslom, kezd ezzel, mert szépen le van írva, hogy viselkedjünk a legelső napokban, hogyan készüljünk fel a kiskutya árkezésére, még azelőtt, hogy megérkezne, és egyáltalán, minden. Az elméletet ráérsz utána elolvasni :)
2010. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!