Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet kutyát ütve nevelni?

Lehet kutyát ütve nevelni?

Figyelt kérdés
Kapart és megütöm az baj???
2017. jún. 8. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Le kell szídni. Ha valami nagyon nagy butaságot csinált max akkor kaphat egy pofont de azt sem erősen csak hogy érezze hogy gáz van.
2017. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet.
2017. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát nád pálcával kap ki ..azzal ugy baj??
2017. jún. 8. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Célravezetőnek célravezető módszer, viszont etikai okok miatt megkérdőjelezhető.


Bár a kaparás ellen szerintem pont nem jó... Azért kapar, mert sok a fölös energiája. Vidd sétálni, futni, úszni, labdázz vele...

2017. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erőszak erőszakot szül.


A kutyát nem ütni-verni kell, hanem következetesen nevelni. Ha elvered, csak rettegni fog tőled, vagy akár vissza is támadhat.


Ha kapar, többet kell vinni sétálni, nevelni, tanítani kell. Túl sok az energiája és unatkozik.

2017. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
6 honapos
2017. jún. 8. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Te örülnél, ha pl egy rossz jegyért apád felpofozna vagy nádpálcával elverne ? Gonsolkozzál már hülyegyerek.
2017. jún. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne nádpálcával. az nekem nagyon túlzás..ha rosszat csinál akkor kaphat egy orrpöccintést (nem túl erősen) és akkor azt tudni fogja hogy nem szabad. meg hangosan rákiabálsz mérgesen hogy nem szabad akkor egy idő után már csak elég lesz ha mondod neki és nem kell hozzáérned. még picike szóval időbe fog telni. légy türelmes és kérj tanácsot egy hozzáértőtől mert láthatóan nem nagyon értesz a kutya neveléshez. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert! :)
2017. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát nem én vertem meg nád pálcával
2017. jún. 9. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Orrára ne kapjon még pöccintést sem, nagyon érzékeny nekik
2017. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!