Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen esetben beveszi a...

Ilyen esetben beveszi a menhely? Akkor is ha tele van?

Figyelt kérdés

A facebookon kért segítséget az egyik ismerősöm.

Van egy kutya kb 5-6 hónapos lehet, itt a falu mellett találták még vagy 2-3 hónapja (emlékszem rengeteg csoportba posztolt, hogy befogadja valaki, de nem kellett senkinek) nem akarták befogadni, de jártak ki hozzá minden nap, etették.

Most 1 hete haza vitték, amikor látták más nem fogja, jövőhéten kapott volna oltást, chipet stb..

Most pár napja jött haza a lánya (kolis, 14 éves) aki 2 nap kutyával töltött idő után be is fulladt, kiderült allergiás a kutyára, nem is kicsit.

Tehát a kutya nem maradhat (nagyon picike kertjük van, tehát nem megoldható a kint tartás, mert így is úgyis találkoznának).

Beveszi így a menhely?

Mert itt mindig arra hivatkoznak, hogy tele van.

Azt meg nem akarják, hogy most 1-1,5 hét után vissza kerüljön az utcára. Facebookon továbbra is hírdeti, de nem az a tipikus cuki kutya, ezért nem kell senkinek :(



2017. jún. 9. 10:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Gyepmesteri telep, ahol megölik, mert nincs hely! Csak oda ne!!!
2017. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Szerintem már elvitték, nem tudom. Annyira nem vagyunk jóban, csak azt láttam amit kiposztolt.

De fél5 gondolom már nincs náluk.

Sajnos senki nem fogadta be, mindenki csak sajnálkozott meg a nőt szidta amiért a gyereket választja. Érdkes mikor hetekig, hónapokig az utcán élt a kutya és csak az ismerősöm etette, akkor nem tudom hol voltak ezek az emberek.

Amúgy nem hiszem, hogy elaltatják, hiszen még 1 éves sincs. Ha altatni kell akkor az idős, beteg kutyákat szokták.

2017. jún. 10. 16:26
 23/25 A kérdező kommentje:
Csak oda ne? De akkor hova? Vissza az utcára?
2017. jún. 10. 16:27
 24/25 anonim ***** válasza:
Valódi, európai színvonalú menhelyre.
2017. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Uhum arra gondolsz ami elkuldte őket, hogy nincs hely? (3 is volt)
2017. jún. 12. 00:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!