Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap csirkefarhátat evett a...

Tegnap csirkefarhátat evett a kutya, ma 2x hányt. Attól lehet?

Figyelt kérdés

Gondoltam legyen egy jó napja a kutyának, vásárláskor beszereztem egy kisebb csirkefarhátat amit jó ízűen el is rágcsált. Napközben kevés csirkemell nyesedéket evett (tényleg csak pár falatot, ami a vasárnapi ebéd készítése közben felgyűlt), meg egy kevés nyers tojást (ezt evett azelőtt is, nem volt baja tőle).

Vacsorára a napi tápadag felét kapta csak meg gondolván, hogy úgyis eleget evett napközben.

Hajnalban rakott egy irdatlan büdös szeretetcsomagot, amit feltakarítottam, de a kutyán még érezni a szagát.

Erre most megint idehányt egyet, és ez is eszméletlen büdös.

Aggódjak? Elvitessem délután dokihoz a párommal? Vagy csak túl sok volt neki a farhát? Csak erre tudok gondolni, hogy az cseszte szét a gyomrát, mert a többi tételt ette már máskor is.

Illetve úgy gondoltam, ma tartunk egy plussz koplalónapot, hogy kiürüljön belőle minden...vagy ez rossz ötlet?


(Kérlek ne szedjetek szét, úgy tudtam a csirkefarhátat sokan adják a kutyájuknak kiegészítésként, nem gondoltam hogy gond lesz belőle.)


2017. jún. 12. 10:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10-es vagyok!

Én is szoktam adni farhátat, de utolsó morzsáig leszedem a zsírt és a bőrt róla.

A zsírt pláne nem bírják!

Tényleg vidd sürgősen orvoshoz!

2017. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp doki, ha nem javul a helyzet. Nem hányt az utolsó (reggeli) eset óta, ránézésre jól van, napozik, macskákat üldöz az udvaron, vigyorog, csóvál.
2017. jún. 12. 12:41
 13/17 anonim ***** válasza:

..az enyém is /2-es voltam továbbra is/ már evett -keveset- de mondom tegnap végigf.sta az egész napot én is reggel néztem hogy ha rosszul van szabit veszek ki de jól volt, orra nem száraz, ivott:)..sok-sok főtt rizs, tészta/kutya/, kevesebb husi tényleg zsíros a comb is hát még a farhát!

szorozd be amit ő eszik arányaihoz neked mennyi lenne, meg fox lepődni Te is:))...

2017. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%

Hjaj. Hiába, elmondom most is. Nyersen és táppal egyszerre nem szerencsés etetni. Mert teljesen más a lebomlási idejük, és hiába pl reggel táp, este nyers, a gyomra nem tud mihez hozzászokni. A táphoz nem kell semmi, csak víz, azt meg iszik, és meg is emésztődik. A nyershez pedig gyomorsav kell, hogy emésszen normálisan. Ha felváltva etetsz, akkor a kutya gyomra össze lesz zavarodva, nincs rendszer. Ennek örömére egyszer csak gondol egyet és begyullad, es a bélgyulladás nem jó dolog.

Döntsd el, mi legyen, kapjon csak tápot, vagy kapjon csak nyerset, vagy mixeld és élj napról napra, vagy lesz bélgyulladás, vagy nem. :(

2017. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
...az enyém a tegnapi meg a reggeli okádás után -azóta egyszer- már szépen evett, keveset, de kutya baja:)! hálisten! Szőnyegek száradnak, szép az élet:D..
2017. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A kutya helyejött, többet nem hányt, köszi a válaszokat.
2017. jún. 13. 07:50
 17/17 anonim ***** válasza:

..az én szőnyegem meg csodaszép lett legalább..

:)

2017. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!