Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell csinálni, ha az idős...

Mit kell csinálni, ha az idős kutyám elpusztul?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 18:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Most sokan fognak elítélni te én ott hagytam a dokinál hamvasztásra. Annyira ki voltam és utána rögtön elkellet volna vinni a még meleg kis testét de én levegőt alig kaptam, a párom azzal volt elfoglalva hogy én össze ne essek, így megkérte a dokit hogy a testével később foglalkozunk. Estig elkellet dönteni mi legyen, de nem voltam rá képes, eltemetni nem akartam, mert a gondolat hogy bogarak rágják szét a kutyámat...

Hamvasztani akartam, de a magán hamvasztás 40.000forint, és utána mit csinálok a hamvaival? Döntés képtelen voltam, ideg összeroppanás szélén így hagytam hogy a párom döntsön, és számára az már csak egy test volt, a kis lelke már elment csak az emlékeinkben él.

2010. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mi is az idegösszeomlás szélén álltunk szombaton, amikor meg kellett hoznunk ezt a döntést drága kiskutyánkról. Nekem teljesen természetes volt, hogy elhozzuk a testét. Nem lettem volna képes ott hagyni. Rettegtem tőle, hogy milyen lesz majd úgy látni őt, hogy már nem él, de egy percig nem bántam meg, hogy még láthattam őt úgy is. Nem voltam képes elengedni. Ölelgettem, puszilgattam. Egy nagyon jó barátunk kertjében temettük el, ahol mindig szeretett lenni. Szép sírt csináltunk neki. 15 évet élt velünk.
2010. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!