Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért gyűlölnek sokan más...

Miért gyűlölnek sokan más kultúrájú embereket azért, mert esznek kutyát? Nekem volt nyuszim, és bár őt soha nem ettem volna meg, de nem ítélek el senkit aki nyúlhúst is eszik.

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 22:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a kérdést tedd fel Kínában, ott biztos pozitív válaszokat kapsz. Mo.-n ezt ne várd.
2017. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Roflkopter válasza:
81%
hát őszintén szólva én még soha nem hallottam, hogy bárki is gyűlölködött volna amiért Ázsiában helyenként esznek kutyát, max poénokat láttam belőle
2017. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
én azokat sem gyűlölöm akik embert,lovat,bálnát esznek
2017. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Életem egyik legfinomabb párizsija tengerimalacból készült.


(jó, nem Magyarországon)

2017. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

Hát mondjuk azért mert a kutya a legjobb barátnak számít.

Aki meg nem látott ez miatt kínai gyűlöletet, az még nem volt fb-on.

2017. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

Itt elsősorban nem azzal van a gond, hogy megeszik, hanem AHOGY megeszik. Mondjuk élve szeletelik, nyúzzák meg rakják bele a forró vízbe. A kutyahús "állítólag" sokkal finomabb, ha előtte szenved az állat, tehát jól elverik, kínozzák, fölakasztják, stb. Nyugodtan rá lehet keresni, nem fog tetszeni.

A csirke, disznó, marha vágóhidakon is sok szörnyűség van, de azért ilyen mentalitás nem jellemző.


A kínai amúgy is egy ritka szadista fajta, sokkal több szarság történik ott egy főre vegyítve szerintem mint pl. Európában.

2017. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy a másik probléma az ahogy azokat a kutyákat tartják. Meghozzák őket nagyon kicsi ketrecekben és dobálják le a ketreceket a platóról a földre aztán felpakolják egymásra a ketreceket és ott vannak addig a kutyák amíg nem jön az a dühítő haláluk. Én amikor ezt a videót néztem egyszerűen nem tudtam mit gondolni és a sírás kerülgetett mert ez borzalom. Már az is hogy levágják és megeszik őket de még tisztességesen sem tudják eltölteni a kutyák ott az utolsó napjaikat bár ugye ők ezt nem tudják. Ami számomra még nagyon érdekes hogy az ország egyik része rengeteg pénzt költ a kutyájára és gyerekeként kezeli még a másik részében robotként dolgozó emberek csinálják ezt a munkát. Nem tudom hogy valaki hogy képes mentálisan ott lenni egy ilyen "munkahelyen".
2017. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
92%

Egyetértek az utolsó kettővel.


Pláne, hogy a kutya alapjában véve nem egy ostoba állat, aztán jobb helyeken nem is úgy kezelik őket mint amit írtak előttem....

2017. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
6-os és 7-es után remélem nincs több kérdés.
2017. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
41%
Ha egy kicsit is belegondolnának hogy kerül az asztalra egy doboz tej vagy egy tál csirkepörkölt másképp látnák.De ebbe nem megyek bele.A kínaiak mocskok.ezt se kell részletezni.A fő ok hogy a társadalom nagy része kutyán és macskán túl nem lát.Ez lehet a nagy gond.
2017. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!