Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem, és mi legyen...

Hogyan neveljem, és mi legyen vele a jövőben?

Figyelt kérdés

Beagle kan kutyám ,aki 4 hónapos, nagyon jól ugrik. Szerintetek egy beagle alkalmas agilityre?

Tegnap megfogott(és megevett) egy madárfiókát. Szerintetek lesz valami baja?

Megvettem a pórázát, állandóan nyakörv van rajta.

Mikor kezdhetem el a pórázon való "vezetését"?

(lehet hogy később is írok még kérdést, most nem jut több eszembe, pedig van biztos)


2010. máj. 18. 21:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja, és tényleg ki fognak potyogni a fogai? megbetegszik tőle? Mikor fog bekövetkezni? Utána kevésbé fog mindent összerágni?
2010. máj. 18. 21:49
 2/11 anonim ***** válasza:

A madarfiokas trtenethez szolnek hozza.

Mivel nem dogot evett igy nem lesz semmi baja.

Gondolom elt a madara amikor elkapta.

2010. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már kipotyogott néhány, lehet észre se vetted :) A legrosszabb, hogy vérzik, de az sem baj, csak elsőre ijesztő lehet. Ha akarsz agiltyzni, akkor mindenképpen kezdj vele kutyaoviba járni, most épp annyi idős, hogy már mehet, aztán suliba is. A gazdinak is nagyon jó szórakozás a kutyaiskola, és ha az első évben áldozol rá, elég időt, és pénzt, az nagyon megkönnyíti a következő 10-15 évedet. Lehet, hogy elsőre drágának tűnik, de ez hosszú távú befektetés, és nagyon megéri, tapasztalatból mondom!
2010. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes hogy a kutyát félted nem a madarat. Ugyanolyan élőlény mint a kutyád... Legközelebb majd minden mást is megfog és megöl, pl kiscicát stb... Szoktasd le róla.
2010. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha kiesik a foga szerintem neked fel se fog tünni. csak lassabban fog enni és nem rágra meg majd annyira mint szokta teljes fogsorral. de nem lesz etől beteg. az én macskámnak is kiestek a szemfogai amikor "idősebb lett" olyan 2 hónapos volt max, de lehet, hogy fiatalabb.

szóval fogváltástól ne tarts. sokkal gyorsabban zajlik le mint nekünk embereknek.

2010. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne engedd madarat, gyíkot enni.Bélféreg gazdák, elfertőzik a kutyádat./Ha már nem sajnálod és véded egyébként őket./
2010. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kutyus nevelését és a fegyelmezett pórázas sétákat (ha minden oltását megkapta)minnél hamarabb érdemes elkezdeni ehhez nagyon jó kiegészítő lehet az agility főleg egy beagelnél (mivel egy hajtó-vadász kutyáról van szó sok sok mozgásra feladatra van szüksége, hogy egy kiegyensúlyozott, kezelhető, boldog kutya váljon belőle.
2010. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, nagyon sokat tanultam belőle!

még egy kérdés, lehet hülyének néztek, melyik oldalról vezessem pórázon?

2010. máj. 19. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Bal oldalon.
2010. máj. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahol neked kényelmes. Teljes mindegy, csak döntsd el, és tartsd magad a döntésedhez. Az általános a bal, ami elvileg a job kezeseknek a legpraktikusabb, de ha neked a jobb oldal jobbnak tűnik, vezesd ott! A lényeg, hogy mindig ugyanaz az oldal legyen.
2010. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!