Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem, és mi legyen...

Hogyan neveljem, és mi legyen vele a jövőben?

Figyelt kérdés

Beagle kan kutyám ,aki 4 hónapos, nagyon jól ugrik. Szerintetek egy beagle alkalmas agilityre?

Tegnap megfogott(és megevett) egy madárfiókát. Szerintetek lesz valami baja?

Megvettem a pórázát, állandóan nyakörv van rajta.

Mikor kezdhetem el a pórázon való "vezetését"?

(lehet hogy később is írok még kérdést, most nem jut több eszembe, pedig van biztos)


2010. máj. 18. 21:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia, a kérdéseid alapján kezdő kutyásnak tűnsz. Én is az voltam, amikor két éve megvettem az enyémet. Az agilityhez kell egy alapvető engedelmesség, lábhoz, ül, marad stb. Tehát első a kutyasuli! A pórázhoz gyengéden szoktasd hozzá, adj neki jutalomfalatkákat ha szépen jön lábnál, ne hagyd,hogy húzza. Én a klikkerképzést tartom a legjobbnak, 500ft egy klikker, a technikát a netről is el lehet sajátítani, rengeteg trükköt meg tudsz neki tanítani, ezzel az agyát is foglalkoztatod. Jó munkát mindkettőtöknek!
2010. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!