Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan gazdi akik nem...

Cic0128 kérdése:

Van itt olyan gazdi akik nem rég estek át ivartalanításon fiú kutyával? Esetleg állatorvos?

Figyelt kérdés
Csütörtökön ivartalanítàson esett àt a bichon fiúnk. Tegnapig nem volt piros a varrat ma reggelre piros lett. Ha kimegyünk pisilni szalad 5-6 lépést ês le ül aztàn megint így haladunk . ma kicsit levert de azért màr nêha hancúrozik. Szerintetek ez csúnya seb vagy nem ?

2017. jún. 17. 16:22
 1/8 anonim válasza:
Elsősorban kérdezd meg az allatorvost. Azt gondolom tudod hogy hancúrozzon nyugodtan , de ne nagyon ugráljon vagy nyújtsa meg a testét , mert akkor a varrat hajlamos szétszakadni. Lehet azért szalad mert fáj neki egy kicsit. Mondom allatorvos , ne kockáztass. Lehet ad rá valami kis krémet vagy valamit. Remépem segítettem
2017. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

"Van itt olyan gazdi akik nem rég estek àt ivartalanítàson fiú kutyàval?"


Én igen. Annyira bevált, hogy a kutyának is megcsináltatom.

2017. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg mutatom neki csak vàrom pàrom hazaérjen munkàból és elvisszük kocsival. Csak én túl túl aggódós vagyok . akartam ide képet de tel9ról nem tudom ide hogy kell.
2017. jún. 17. 16:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Mâsodik. Aki tudja miröl van szó érti. Egészségedre ha szügéged van rà.
2017. jún. 17. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk tavaly volt. Első nap még nem kopott le róla az ezüstös fertőtlenítő amit a doki ráfújt, másnapra lekopott, akkor kezdett látszani hogy kissé piros és bedagadt. Szerintem ez természetes, ő mondjuk nem reagált rosszul a sebre, annál rosszabbul volt a gallértól. De nekünk a doki a neogranormont ajánlotta, azzal kentem neki amíg piros volt. A varratok maguktól szívódtak fel a seb pedig a krémtől szépen varasodott és gyógyult be.
2017. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinàl , nekem se viselte el a gallért kis ruhàt adtam rà és àt àztatta a nyàlàval . szóval nyàlat9l pirosodott be . bephante plussal kell kenni meg ügyelni nehogy nyalja. Most nyàl àllóvâ tettem a nadràgjàt azon a részen , most melette vagyok làtom de éjszakàra râkerül.
2017. jún. 17. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Van olyan gallér, amelyik nem búra, hanem olyan mint egy párna. Nem szabad, hogy nyalja. Az én kutyámé is begyulladt, ő sem akarta a dolgát végezni normálisan, de én kentem neki kb naponta 5x neugranormonnal, es segített neki. De rákérdezhetsz dokinál, még talán telefonon is elég, ha nincs rendelés hétvégén.
2017. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megoldódott . gallért nem türi el nadràgjàba tettem egy vízhatlan részt ha nyalogatni próbàlnà nem àzik àt a nyàltól, csak pont arra a részre vartam neki . nappal szabadon van és kenem bephanten plussal meg gyulladàs csökkentöt kap. Màr nem piros neki. Igaz mêg nagyon furàn megy hàt de nem is csoda , mütét az mütét.
2017. jún. 18. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!