Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS hogy büntessem meg?

SOS hogy büntessem meg?

Figyelt kérdés

2 kutyám van, összevesztek egy labdán,a kan elvette a szukáét, a szuka meg el akarta venni (mindenkinek van saját játéka), és összeverekedtek. Boxer keverék és labrador. A boxer mix nekem is odakapott, mikor szétdobtam őket.

Most bezártam egy kennelbe a boxert, a labradort bevittem, és a labdát eltettem. Elég ennyi bünti? Ja felpofoztam a boxert, mikor nekem kapott, es elégnek tűnt. Soha nem történt ilyen, velem nőttek fel es együtt, 5 évesek. A kennel ideiglenes kutyának van, sokszor van nálam kutya.


2017. jún. 17. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Utolag mar felesleges. Akkor es ott es mindkettot, tok mindegy ki a provokator(nyilvan nem ugyanolyan mertekben), elejet kell venni jovobeni villongas kialakulasanak (ertsd: mindkettot leb'szod mint a pengos malacot). A buntetes sulyosagat te erzed (latod), nalunk a Labi kevereknek eleg egy csunyabb nezes, mig a Shiba-t neha meg kell bokdosni, hogy fejezze be az idiotizmusat.
2017. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Büntetni csak akkor szabad, amikor rajtakapod.
2017. jún. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azóta nem volt semmi, a verekedés kezdeményezőt, a tolvajt kint hagytam éjszakára, simán megviselte, mert hogy benti kutya :D

Ma sétánál kisangyalok voltak, egyenlőre a játékot hanyagolom 1-2 napig. Remélem csak pillanatnyi képzavar történt. De jobban érdekel az, hogy miért kapott nekem? Bár gondolom idegből, selát sehall, de akkor sem normális...

2017. jún. 18. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Abból, hogy kint hagytad, nem tanult semmit. Addigra már nem is emlékezett,hogy elkövetett valamit.
2017. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!