Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi játékot vegyek a...

Dorkaaaaaa kérdése:

Mennyi játékot vegyek a leendő kutyámnak?

Figyelt kérdés
Nem akarok ötszáz játékot venni neki de azt se akarom hogy ráunjon hogy mindennap kötelet húzok vele. Mennyi játék az ideális? én 3-4re gondoltam

2017. jún. 20. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekunk kb 10 szokott ket tutyara
2017. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rosszul latod. Egy kutya egy darab faval is remekul elszorakozik, ha masik vegen van egy aktiv jatszotars. Nem a jatekok mennyisege, hanem az azzal valo jatek minosege hatarozza meg. Hozzateszem elobb ismerd meg a kutyad, lehet nem is szeret huzosatr jatszani, viszont annal inkabb apportirozni. Elofrdulhat, hogy egy ocska kiselejtezett ciponek jobban orul, mint egy tobb ezer forintos pluss allatnak.


Elso korben egy regi hasznalt rongyot vagy zokni javasolnek, amin lehetoleg a te szagod legyen.

2017. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Előző gazdájától veszem át úgyhogy már elmondása alapján tudom milyen tipusú játékokat szeret
2017. jún. 20. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem un rá, nem gyerek.

Lényeg, hogy ne hagyd elöl állandóan a játékait, hanem legyen rágcsálnivalója mindig (pl. marhacsont), a játékokat pedig akkor vedd elő, ha játszani szeretnél vele. Nem kell sok, elég egy kötél, labda például.

2017. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!