Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya bele halhat a szülésbe...

Kutya bele halhat a szülésbe ha nincs mellette a gazdája?

Figyelt kérdés
Párom nem szeretné, ha a belvárosba szülne a kutyám. Ezért le szeretné vinni az anyjához vidékre. Még nem volt lent, félek hogy félne hogy ott hagyjuk és nem megyünk érte !

2017. jún. 21. 05:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb és legértelmesebb megoldás: ivartalanítsátok a kutyát, most vemhesen is lehet. Innentől a kérdés okafogyottá válik.

Egyébként meg nem engedném, hogy pont elleni tegye ki a megszokott helyéről, egy idegen környezetbe.

De miért is szaporítjátok?! Ivartalanítsátok inkább.

2017. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszoló mondja jól, még most vigyétek el ivartalanítani, nem éri meg az aranyos kiskutya azért a sok pénzért, időért és kockázatért.
2017. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Minek kell még egy alom??
2017. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 8-as es 9-es valaszado. ( 6-os vagyok). a nagy kutya ALTALABAN nem valo lakasaba, DE vannak kivetelek ( nemet dog!!!! , Masztif..) amik nagyon jol elvannak lakasban, mert alacsony mozgasigenyuk van, kevesebb az energiajuk. De az aprobb kutyak idealisabbak. Tehat a mereten kivul a kutya fajtaja is (sot jobban) mervado. Az nem igazan erdekel hany kilo kutya van a lakasban ( bar a szomszed vietnami hazaspar azt a 40 kilosat bevallalna egy vacsorara). Milyen fajta az a kutya...Egyebkent errol a tezisrol mielott valaki vitat kezdene, olvasson utana! Ha valaki kutyas es nem hallott meg a szerzorol, ot sajnalni tudom. Cesar Milan [link]

Jo azt alairom ha valaki MINDEN NAP 2-3 orat futattja a kutyajat azzal sok baj nem lehet, de szvsz keves ilyen ember van.

2017. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%

Azt érzed, hogy mondjuk egy jack russel terrier sokkal többet pörög, mint egy bernáthegyi?

Ugye tudod, hogy én is kereshetek 1000 Top10 listát, és mindegyiken teljesen más lesz? Ezek szubjektív listák, valaki ezt találta ki, valaki azt. Ugyanúgy lehet hülyeség, gondolom te sem hiszed el, hogy ezt CM írta a kis kezecskéjével? :D

Bár, a vietnami páros hozzászólásod után látom mennyire tisztelsz másokat, mások kutyáját, kár beléd a szó. Akkor okoskodj ha van mivel.

2017. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a 40 kiló kutya nem 1 db 40 kilós állatot jelöl, ha ennyire érdekel 10+30.
2017. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész hozzászólásokat! Párommal mire haza értünk összevoltak ragadva, nem szándékos szaporításról van szó... Am mind a két kutyus 10 kg
2017. jún. 21. 19:43
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne tolj ki a kutyáddal, kérdező, sem a leendő kölykeivel. Ivartalaníttasd még most.
2017. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Az ivartalanítás is véletlenül maradt el?
2017. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 15-os. Tulajdonkeppen egyrol beszelunk csak Te nem veszed ezt eszre... Mint irtam " a kutyafajtaja jobban mervado" Egyebkent mi a bajod a listakkal? Olvass at kb 5-10 listat egy temaban ( mondjuk ebben) biztos vagyok benne, hogy 70-80%-os atfedes lesz bennuk. Nem az altalam belinkelt lista nem hulyeseg, olvasd el ( a Google le is forditja). Nem, nem hiszem, hogy CM a kis kezecskejevel irta, hanem tudom, hogy Juliana Weiss-Roessler irta, mert en elolvastam a cikket. A vietnamiakrol irt mondat vicces feltetelezes volt, mivel ahol en elek vannak vietnamiak es eszik a kutyat. Ezt csak az erzi tiszteletlensegnek aki szereti a viccet csak nem erti (pl Te). A kerdezonek megegyszer annyit, hogy hagyja azt a szegeny allatot a megszokott helyen elleni. Bar jo lett volna kutyavasarlas es tartas elott kicsit tanulgatni a temarol... Nem szoktam okoskodni, inkabb hulyeskedek ( allantatben veled0... Mert okos ember hulyeskedik, hulye ember okoskodik. Egyebkent a velemeny szabad...Reagalj batran en nem kivanok tovabb foglalkozni a temaval... Jobb ha te sem teszed mert ellentetben velem Te sosem fogod belatni, hogy nem vagy a tema szakertoje.. Best rgds!
2017. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!