Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1-3 cm-es férgek vannak a...

1-3 cm-es férgek vannak a kutyám bőrében, és nincs pénz állatorvosra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most vettük észre hogy TELE van a kutya férgekkel, ki-be mászkálnak a bőréből. Azt reméltem csak egy helyen, úgyhogy elkezdtem megtisztítani, kiderült hogy mindenhol van. az interneten semmit nem találok róla, az egyetlen féreg amit találtam az 15 cm hosszú, de az én kutyámban a legnagyobb 3, és az is ritka. Hívnák állatorvost de nincs rá pénzem, nem tudom mit tegyek. Ilyenkor el kel altatni? vagy van valami házi gyógymód? Vagy esetleg egy pár ezer forintos állatorvos?

2017. jún. 23. 04:35
1 2 3
 11/30 Andizsuzsi ***** válasza:
97%
Pedig 8-asnak tökéletesen igaza van. És tegyük hozzá, ha most vettétek észre, hogy "TELE van a kutya férgekkel", akkor sok gondot nem fordítotok rá.
2017. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Beköpték a legyek, amit eddig nem vettetek észre. Tehát ne háborodj fel, kérdező, mert az a kutya súlyosan el van hanyagolva, ha még csak most tűnik fel, hogy baj van vele.

Még ha nincs is 150ezretek egy esetleges orvosi esetre, 5-10ezret illik arra hagyni, hogy ha bármi baj van, legalább az első részletet le tudjátok tenni az asztalra (sok helyen lehet részletre fizetni).

2017. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem a semmiből kell előteremteni a pénzt. Hanem mielőtt kutyát vállalsz, gondolni kellett volna erre és már akkor elkezdeni gyűjteni. Mondjuk havonta 2000 forint sztem simán bírható teher és hamar összejönne annyi, hogy ha baj van, tudj mihez nyúlni.
2017. jún. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen állat :( Sürgősen vigyétek orvoshoz! Azért ez nem most kezdődhetett ez az állapot, jól el van hanyagolva az a kutya. Gyógyíttassátok meg, ha nincs pénz, kérj kölcsön.

Amúgy nem kötelező kutyát tartani.

2017. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

Szia, Szerintem először hívd fel az orvost , mond el mi a probléma és hogy nincs most rá pénzed. hátha tud valami patikában kapható olcsó megoldást rá. ha azt mondja súlyos, akkor biztos fizethetsz később!

Jobbulást a kutyának és ne törődj a rossz hozzászólásokkal

2017. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
96%

"Amúgy meg nem mindenki teheti meg hogy csak úgy a semmiből félre tesz 150 ezret az orvosra."

A semmire nem kéne állatot vállalni. A kutya nem egy tárgy, hanem érző lény szükségletekkel. Undorítók vagytok, hogy így elhanyagoltátok szerencsétlent ! Aki rendesen, rendszeresen foglalkozik a kutyájával, az időben észreveszi a bajt. Gondolom egy kertbe kicsapott élő riasztó nálatok is a kutya, napi egyszer elé vágjátok a konyhai maradékot.

2017. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

71%-os:

Tény, hogy a kutya elhanyagolt? Igen.

Tény, hogy felelőtlenség nem észrevenni egy ilyen problémát azonnal? Igen.

Tény, hogy a felelős állattartás része az is, hogy fedezni tudom a kutyával kapcsolatos kiadásokat? Igen.

A kérdező eleget tesz ezeknek a feltételeknek? Nem.


Se a kérdezőnek, se a kutyának nem lesz jobb, ha kinyaljuk a seggét. Az a kutya el van hanyagolva, és a kérdező még elaltatná.

2017. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
96%

"Jesszus nyugalom emberek, mondam egy előző kommentben hogy elviszem. Amúgy meg nem mindenki teheti meg hogy csak úgy a semmiből félre tesz 150 ezret az orvosra."


Ebben az esetben két lehetőséged van. Nem vállalsz állatot vagy kötsz biztosítást rá. Amúgy meg ez nem fog 100-150be fájni, szóval minél elöbb vidd el.

2017. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
77%
Hölgyeim és uraim, bemutatjuk a "Rosszul van a kutyám, de nincs pénzem (mert hát minek költeni a kutyára), ezért inkább hagyom megdögleni mert nem érdekel különösképpen" legújabb epizódját...
2017. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan válaljon kutyat akinek van rá pénze!!! Hogy kap így megfelelő étel? És ha elütnék és még élne? Elaltatnád? Ha nincs pénzed kérj valakitöl kölcsön! Ha nem viszed orvoshoz meghal!
2017. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!