Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet a kutya gyümölcsöt?

Ehet a kutya gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam,hogy igen, de sok helyen azt is,hogy nem. Az en 6eves yorkim nagyon szereti a banant, almat,dinnyet- megpucolva,aprora vagva,mag nelkul termeszetesen. Sosem volt meg a 6ev alatt beteg, orvoshoz is 3havonta viszem, mert az elozo kutyusom beteges volt,igy ot feltem. Mindig azt mondjak,hogy egeszseges, szepek a fogacskai,stb.. Megis elgondolkodtam rajta,hogy mivan,ha ezzel artok neki? Nem napi szinten eszi, 2hetente max 2alkalommal,es akkor sem nagy adagot! Megis sajat tapasztalat,vagy valami tanacs erdekelne. Off nem erdekel,ertelmes valaszokat varok,koszonom!!

2017. jún. 23. 14:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is ehet gyümölcsöt/zöldséget a kutya, az enyém mindig kap egy keveset, ha zöldséget vagy gyümölcsöt eszünk és eddig semmi baja nem volt.
2017. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!