Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban tarthatok 4 kutyát?

Panelban tarthatok 4 kutyát?

Figyelt kérdés
Kis és közepes testűek, a legnagyobb 15 kilós.
2017. jún. 24. 18:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%
Milyen fajta kutyák? Mennyit lennének egyedül? Milyen időbeosztás szerint vinnéd le őket?
2017. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%

"Panelba kínzás kutyát tartani, te állatkínzó!!"

Tudod mi a kínzás te nyominger ? Pl ha egy kutya láncon éli le életetét és napi egyszer elé vágnak valami moslékot. Vagy amikor a gazda soha nem viszi el sétálni, mert azt hiszi a kert elég. Mindegy hol lakik a kutya, amennyiben az igényeit kielégítik. A kertben is csak az ajtó / kapu előtt alszik.

2017. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
A legnagyobb mudi/puli/pumi keverék, 2 éves, ő a legenergikusabb, vele hétvégén futni is járok. A 9 kilós valami utcai mix, ő 11 éves, de bírja a sétákat. A másik 2 csivava illetve bichon keverék, az egyik 6, a másik 4 éves. Hétközben 8 órát vannak egyedül, tudomásom szerint csöndben vannak, legalábbis a szomszéd elmondása szerint. Ilyenkor bent vannak a házban. Reggel 7-kor lenne egy eü. séta, aztán délután, meló után egy kb másfél órás, és este 9 körül egy fél órás megint. Valahogy így gondoltam. Jelenleg is napi 2x sétálunk (reggel és késő délután)
2017. jún. 24. 19:59
 14/28 anonim ***** válasza:

Mekkora helyen éltek most?

Ha hirtelen kerülnek be egy tágas kertes házból egy pici panelba, akkor ez biztosan nem lesz elég nekik sajnos.

2017. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
60nm a ház + 250-300nm a kert
2017. jún. 24. 20:59
 16/28 anonim ***** válasza:

Ha eddig is voltak bent is, kint is, akkor megtudják szokni. Viszont lehet reggel egy eü sétánál több kéne, hogy tutira kuss legyen, mígnem vagy otthon. Mondjuk egy 40 perc gyorstempós séta, hogy mind mozogjon. Ha esetleg megtudnád így oldani.

De ha nem, akkor meg vmi nagy csont, vagy rágós játék, avval ellesznek, a nap többi részében meg ugyis alszanak.

Én nem mondanék le róluk semmiképpen, sztem nyugidtan vágj bele, de mindig legyenek megfelelően lemozgatva és legyen elfoglaltságuk. Hajrá!

2017. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsokat :) igen, eddig is kinti-benti kutyák voltak


Eredetileg csak 2 kutya lett volna, de hát másképp alakultak a dolgok :D de nem bántam meg hogy többen lettek

2017. jún. 24. 22:18
 18/28 anonim ***** válasza:
Értem, és mekkora lesz az új lakás? Esetleg van valamilyen közös kiskert? Persze amellé is le kell vinni őket sétálni, de azért egy kis könnyebbség, ha van (arra viszont figyelj, hogy a kutyapiszkot szedd fel utánuk, mert a szomszédok igen csúnyán fognak nézni, ha 4 eb termékét otthagyod)
2017. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Hát amit kinéztünk 55nm :) sajnos nincs kert, csak erkély
2017. jún. 24. 22:37
 20/28 A kérdező kommentje:
Viszont zöld övezet és a park mellett van egyből
2017. jún. 24. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!