Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban tarthatok 4 kutyát?

Panelban tarthatok 4 kutyát?

Figyelt kérdés
Kis és közepes testűek, a legnagyobb 15 kilós.
2017. jún. 24. 18:41
1 2 3
 21/28 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Ha eddig is csendben, nyugiban voltak otthon a házban, amíg egyedül voltak, akkor túl nagy baj nem lehet. Persze kicsit időigényesebb a pisiltetés, mintha csak kiküldenéd őket a kertbe :D Ha az eddigi foglalkozást megkapják és határozottan letisztázzátok a szabályokat az új helyen is, nem sok gond lehet...én tuti nem mondanék le róluk
2017. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. :) A szomszéd szerint miután elmentem max egy-két percig van sírás, aztán csöndbe vannak, kivéve ha csöngetnek, vagy matatnak a ház körül, akkor beindulnak :D de hát kutyák
2017. jún. 24. 22:43
 23/28 anonim ***** válasza:

Így szerintem nem lesz olyan drámai, hiszen a belső mozgásterük majdnem ugyanakkora marad, nem lesznek egy pici szobába zsúfolva. Ha eleget viszed őket sétálni (szerintem vagy napi 3-4 rövid vagy 2 hosszú lenne az ideális), akkor teljesen jó életük lesz.

Még valami, hogy hanyadik emeleti a lakás? Egy pici kutyának nagyon megerőltető, ha naponta többször kell emeleteket lépcsőznie, szóval könnyen lehet, hogy neked kell majd kézben levinni őket, ha nincsen lift és a 3.-4.-en laktok.

2017. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Tizedik, de van lift :) 5 lépcsőfok vezet a lifthez, ha jól emlékszem
2017. jún. 24. 23:07
 25/28 anonim ***** válasza:
Az bőven belefér, így szerintem nem lesz semmi gond 
2017. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

2 éve a szomszédom tartott 3 kutyát + a lánya minden reggel odahozta a sajátját, hogy ne legyen egész nap egyedül. Borzalmas volt. Szerencsére elköltöztek. ( Ettől a te kutyáid még lehetnek jólneveltek, de nekem nincs jó tapasztalatom az ilyen helyzettel.)


Panelban sokkal több zaj van. Valamelyik szomszéd biztos zajong, fúr, porszívózik. Az ajtó előtt is nagyobb lesz a forgalom, hacsak nem a folyosó végén lesz a lakás. Egyáltalán nem biztos, hogy ha eddig csendben voltak, a panelben is így lesz.


De mást nem tehetsz, mint hogy kipróbálod. Így alakult az életed, ők meg követnek. Ha szerencséd lesz, kifogsz egy csendes házat. Sok sikert

2017. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönjük a jó kívánságokat :) egyelőre még kérdéses a költözés, ha elkezdenének ugatni, orvosoljuk a problémát, bár nyilván időbe telik majd. Okos kutyák, szerintem hamar alkalmazkodnának és megértenék az új "házi rendet"
2017. jún. 25. 00:33
 28/28 Szilvi & Argos ***** válasza:

Sok sikert :)

Kamera segíthet, hogy még a legelején ráripakodhassatok, ha ugatna valamelyik...

2017. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!