Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam össze őket?...

Hogyan szoktassam össze őket? Sűrgős!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy négy éves szuka törpe tacskóm,akihez ma vettünk egy 2 hónapos kan kiskutyát(nem szaporítás céljából). Mikor haza hoztuk a kant a szuka elkezdte őt ugatni,közben folyamat bújt hozzám. (Mivel mindkettő az enyém,azt tudni kell,hogy a tacskó nagyon szeret engem,így mikor látta,hogy hozom be a kicsit, persze egyből féltékeny lett).Utána odakapott a kicsihez kétszer is. Ott már nem mertem lent hagyni a kicsit,ezért fel vettem kézbe. Most viszont,hogy este van valahova rakni kellett a kicsit, és elsőnek úgy volt a felállás, hogy a kicsi kint az udvaron a kutyaházban, a tacskó meg a műhelyben (a szokásos helyén) alszik. Igen ám,de a tacsi tudta hogy a kicsi kint van ezért megállás nélkül ugatott.Ezért kimentem, és beraktam a kicsit (apukám tanácsára) a tacskóhoz, és most mindketten bent vannak a műhelyben. És most annyira ideges vagyok hogy az este folyamán bántja, hogy aludni tuti nem fogok.

Írnátok tippeket,hogyan lehetne összeszoktatni őket?

Nagyon megköszönném!!

ui.: sok oldalon olvastam hogy a sétáltatás segít,de sajnos a kicsit még nem lehet vinni sétálni:/...



2017. jún. 25. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Minek raktad be azt a szerencsétlen kiskutyát a nagyhoz ??? nem elég hogy új helyen van,még ba..ogatja a nagy kutya is,tiszta félős lesz szerencsétlen,vidd be magadhoz !
2017. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Egy, ha kint hagyom,senki nem fog tudni aludni se mi se a kiskutya sem a szomszédok úgy ugat a tacskó. Így legalább síri csönd van.

Kettő,lehet hogy nálatok úgy van hogy bent van a kutya,de nálunk nem:)Anyukám allergiás arra ha bármilyen állat is bent van a házba.

2017. jún. 25. 21:28
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Ja,síri csend van,mert szegény kiskutyát befenyítette a nagy,szép egy élmény ez neki első éjjel,mikor hiányzik neki az anyja,megszokott környezete...
2017. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kimentem megnézni őket..

Mindketten alszanak.

Sokat segítettél köszi!;)

2017. jún. 25. 21:35
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Nincs mit,legalább annyit elértem hogy megnézted őket :)
2017. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Annyit még tudnál segíteni,hogy holnap egész nap velük leszek és probálom őket összehozni valahogy,van tipped hogyan kéne?
2017. jún. 25. 21:39
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
KÖLYÖK KUTYÁT LEGALÁBB 1 HÓNAPIG BENT KELL TARTANI! Ez így konkrétan állatkínzás. Most választották el, retteg, nincs ott az anyja, erre berakjátok egy agresszív, szocializálatlan kutya mellé... A tacskó hajlamos fojtani. Macskát, madarat... Ismerősöm kutyája 2 macskát intézett el. Szerintem megfojtotta a kicsit, vagy elharapta a torkát azért van síri csend. Ne legyen egy perc nyugtod se.
2017. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A nagyobb rendszeresen van sétáltatva? Ivartalan? Ismer más kutyákat? Társaságban milyen?
2017. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Te normális vagy előző?

Milyen agresszív, szocializálatlan kutya??hm?

Még jó hogy az előbb irtam hogy alszanak,komolyan mondom ne 8 évesek irkáljanak már ide..

És képzeld van egy macskánk is és lám csodát még él pedig nálunk van már 3 éve:))

2017. jún. 25. 21:43
 10/18 A kérdező kommentje:
Mármint 7.-es
2017. jún. 25. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!