Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megőrjít a szomszéd kutyája!...

Marika vargas kérdése:

Megőrjít a szomszéd kutyája! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag 4. nyarunk hogy nem lehet tőle aludni, van egy 2 éves kislányom. Úgye a nag forroságtol a friss levegő miatt nyitva van az ablak... voltam tavaly a helyi közjegyzőnél akinek a válasza az volt ne nyisak ablakot... a gyerek nem tud aludni, beszéltem a szomszédal azt mondták aludjunk nappal és meg sporuljuk az éjjeli alvást. Veszekedés lett.. a kutya 4 év alatt 1x sem volr szabadon..igaz hosszú futo lánca van..de napal alszik éjjel egy percre se fogja be kb 10 mre van az ablakunktol...rendőrt lehet ilyenügyben hívni? Vagy mit tegyek? most is fent ül a lány nem alszik miatta..a fejem fáj nekemis tőle. ! segítsetek valami tanács.. nincs légkondi...ventilátor van de friss levegő kell... nem pedig állott
2017. júl. 4. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos mindig is lesznek ilyen barmok, nem veszi figyelembe a másik embert. Akárhol laktam eddig mindig tiszteletet adtam a többieknek. Erőszakosnak kellene lenni. Egy kollégám nem tudott aludni, mert a szomszéd medencéjének a szivattyúja az ablak alatt ment. Lapáttal szétütötte. :D Szólt előtte kétszer, reggel ötkor kell... Ott is hasonló nagyképű választ kapott. Csukja be az ablakot.... Lehet azt hitték, annak ellenére, hogy nagy darab, majd meghúzza magát.
2017. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azon agyalok ha be telefonálok a rendőrségre csinálnak e valamit :/
2017. júl. 4. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Két éve telefonáltam rendőrségre éjjel, mert a harmadik napot nem akartam már nem alvással tölteni. Artikulátlanul üvöltöttek apuci barom gyereki részegen a medencében. Kaptak bírságot, mert utána az egyik szülő boltban odajött, hogy nem hitte volna, feljelentem őket. El lett küldve ő is egy meleg helyre. :D Azóta rám se néznek.

Agresszív nagyon nem tudsz lenni, mert te húzod a rövidebbet.

Rendőrt ha kihívod, hívd be magadhoz, nálam így volt. Bejöttekm, meghallgatták, aztán mentek is át becsöngetni.

2017. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Vagy te tanítsd meg a kutyát, hogy csöndbe maradjon. Tudom, nonszenszül hangzik, de pár nap alatt sikert arathatsz, és viszonylag egyszerűen rövidre zárhatod a problémát.

Megtöltesz egy spriccelős flakont ecetes vízzel, és ahányszor elkezdi a tutulást, szépen pofán küldöd vele.

Sajnos néha csak ez marad, ha az ember másra már nem számíthat. Nálunk is ez volt, a szomszéd spicce azóta átalussza az éjszakát. Csupán annyi, hogy ne a kutyára haragudj. A gazdája a hibás, aki nem mozgatja le az energiáit és nem szól rá. Ilyen esetekben azt sem értem, hogy őt tényleg nem zavarja az éktelen lárma?!

Szerintem egyéb megoldás ezen kívül, ha rendőrt hívsz, netán feljelented csendháborításért (no meg azért, mert tartósan láncon él az a nyomorult állat), vagy még egyszer a jegyző színe elé járulsz, és ezúttal nem hagyod magad lerázni az arrogáns "csukd be az ablakot" szöveggel. Akárhogy is: sok sikert. Rém bosszantó egy helyzet.

2017. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma be telefonálok megkérdezem mit lehet tenni, mert már nem bírom terhesen a mentő vittel mert 190 vérnyomásom volt hogy napokat nem tudtam aludni a kutyátol..az nem érdekelt de a lányom se tud már pihenni , hozzá teszem olyanokat vágtak le hozzánk nem kell gyereket szülni stb...ma megteszek mindent !
2017. júl. 5. 09:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Birtokháboritási pert tudsz inditani.
2017. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek már beteg emberek, remélem sikerrel jársz!
2017. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Betelefonáltam,kijöttek arra az éjszakára bezárták..azóta újra kivan kötve és fesztiválozik éjjel...
2017. júl. 7. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem is értem, mi a fenének kell kutya az ilyen embereknek. Sajnos nekem már öreg a kutyám, elég keveset tudok vele mostanság foglalkozni, de míg kölyök volt félnapot is rááldoztam. Ha azért kell csak, hogy a betörőt elijessze, akkor riasztót kell bekötetni és fizetni a havi 5 ezret.

Az a baj, kijöttek egyszer, még pár alkalommal lehet foglalkoznak vele, de ennyi.

2017. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!